bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Українська соціальна академія розпочинає проєкт з покращення якості соціальних послуг в громадах!

Українська соціальна академія розпочинає проєкт з покращення якості соціальних послуг в громадах!

Ми прагнемо спрямувати на нову якість соціальних послуг! І саме з таким гаслом запускаємо проєкт, спрямований на розвиток партнерства між державними органами та громадськими структурами задля підвищення якості надання соціальних послуг на місцевому рівні. 

Уже цього місяця територіальні громади, громадські організації та соціальні підприємці з Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей зможуть здобути унікальні навички для розвитку соціальних послуг у громадах! 

Ми поставили перед собою мету — підтримати їх у спроможності забезпечити мешканців якісними соціальними послугами та поліпшити охоплення послугами вразливих груп населення. 

Для цього в рамках проєкту ми: 

•  проведемо 3 сесії навчальних семінарів, на яких будемо оцінювати потреби й можливості надання соціальних послуг та складемо план дій для вирішення соціальних проблем; 

• організуємо завершальний форум хороших практик з представленням результатів проєкту; 

• оберемо 4 найкращі проєкти та забезпечимо їм фінансову підтримку задля розвитку екосистеми соціальних послуг у громадах; 

• сформуємо сертифікатну освітню програму для керівників та працівників місцевих соціальних служб стратегічному плануванню; 

• випустимо Empowerment Handbook — посібник для справжніх змінотворців;
• запустимо менторську підтримку Porada для громадських та релігійних організацій, де допоможемо їм розвинути діяльність в рамках надання соціальних послуг та надамо фінансову підтримку для втілення напрацьованих стратегій та проєктів.

У результаті нашої діяльності практики соціальних послуг на місцевому та регіональному рівнях будуть більш популяризовані та якісні. Завдяки нашим унікальним знанням та широкому досвідові ми допоможемо громадам вирішити соціальні проблеми через соціальне підприємництво. 

Зареєструватися у проєкті та дізнатися більше можна за посиланням: https://ukrsocacademy.com/

Контакти

  • pr@social-academy.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.