bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа громадянської журналістики оголошує набір на стажування!

Школа громадянської журналістики  оголошує початок навчально-менторського програми зі стажування на сайті “Доступ до правди”. Результатом стажування стане ваше власне розслідування, яке ви проведете під керівництвом юриста та редактора. 

Подвійна менторська допомога забезпечить, з боку ментора-юриста, правову підтримку діям журналіста, а з боку редактора — адекватну форму викладу для матеріалу, здобутого у ході журналістського розслідування. 

Все, що вам потрібно, щоб податися на стажування, це ідея розслідування, яке потребує зокрема й роботи з публічною інформацією. Під час стажування ми навчимо як ідею перетворити на текст, а текст — на реальні зміни на краще у вашому регіоні”, — говорить Леся Ганжа, головна редакторка сайту “Доступ до правди”.

Матеріали, підготовлені в рамках стажування, буде опубліковано на платформі “Доступ до правди”. 

Стажування також включатиме навчальні сесії, спрямовані на посилення журналістських навичок.

Щоб потрапити на програму, потрібно заповнити реєстраційну форму, при її заповненні особливу увагу приділіть обгрунтуванню ідеї розслідування.

Дедлайн подачі заявки 16 січня 2022 року.

Початок стажування — 1 березня 2022 року.

Із деталями програми можна ознайомитися на сайті ППЛ

Навчально-тренінгова програма втілюється ГО “Платформа прав людини” в рамках проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», що став можливим за підтримки Фонду демократії ООН.

Made possible through support from the UN Democracy Fund.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.