bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Цикл роботи з бізнесом» (Ірпінь)

Як залучити кошти бізнесу на реалізацію вашого благодійного чи громадського проекту? Чому одним ГО та БФ вдається запартнеритися з бізнесом, а іншим – ні? Як самопрезентувати свою організацію таким чином, щоби викликати довіру? Відповідь на ці та інші запитання представники благодійних фондів і громадських організацій зможуть отримати на дводенному тренінгу «Цикл роботи з бізнесом».

Ведучою тренеркою стане Валерія Татарчук – засновниця БФ «Твоя Опора», співзасновниця благодійного проекту «Charity weekend», співзасновниця ГО «iDonor», радниця Міністра культури, молоді та спорту з питань благодійності та волонтерства (2019 рік).

Серед запрошених спікерів також – Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій компанії «Київстар», та Наталія Андрушко, бухгалтер БФ «Твоя опора» і сертифікований експерт з фінансового менеджменту для НПО.

Коли відбудеться тренінг?

23-24 жовтня 2021р.

Де відбудеться?

Конференц-Хол Ірпінь

Учасників з інших міст забезпечать проживанням, харчуванням, також компенсується вартість проїзних документів.

Хто може стати учасником?

Керівники, фандрейзери, менеджери по роботі з партнерами, проектні менеджери благодійних та громадських організацій.

Чому навчаться учасники?

- знаходити партнерів і презентувати свій проект;

- створювати механіку взаємодії з партнером і комунікувати спільний проєкт;

- формувати документи та звітність проекту.

Знайомитися з програмою тренінгу та зареєструватися можна за посиланням

Кількість місць обмежена. Учасники будуть відібрані на конкурсній основі.

Грантову підтримку створення та реалізації надають неурядові, міжнародні організації, а саме БФ «Твоя опора» за підтримки ІСАР Єднання в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Контакти

  • +38 063 826 37 51
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.