bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як працювати з ОСББ та програмою «Енергодім»: вебінари для підрядників
06.10.2021

ГО «Екоклуб» запрошує підрядників (енергоаудиторів/-ок, проєктувальників/-иць, будівельників) на вебінари про можливості співпраці з ОСББ у рамках програми «Енергодім».

Знання, здобуті під час вебінарів, допоможуть покращити взаємодію підрядників  із ОСББ та пришвидшити процеси підготовки документації та технічної реалізації спільних проєктів за підтримки “Енергодому”. 

Теми:

Вебінар 1. Програма “Енергодім” та її вимоги. Загальні принципи роботи, можливості для підрядників, вимоги до документації та організацій.

Вебінар 2. ОСББ і особливості роботи з ними. Договірні зобов’язання, комунікація, формати співпраці.

Вебінар 3. Енергоаудити для ОСББ. Особливості проведення, вимоги програми “Енергодім”, програмне забезпечення для автоматизації процесів.

Реєстрація на вебінари до 25 жовтня включно: https://forms.gle/ZbdsJRbNLNfoYZhC8 

Участь безкоштовна.

Вебінари відбудуться на платформі Zoom.

Серія вебінарів відбувається у рамках проєкту “Підвищення ефективності споживання енергії у ОСББ”, що реалізовує Екоклуб за підтримки Посольством Франції в Україні регіональної мережі коаліції «Реанімаційний пакет реформ» (РПР), а також у рамках проекту «Зміцнення мережі ГО “Ekonet” за підтримки “Хліба для Світу”.

 

Контакти

  • Наталія Литвин
  • координаторка проєктів Екоклубу
  • ел. адреса: [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.