bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа розвитку спільнот: Community Canvas

 
Інша Освіта та proto produkciia запрошують на навчання, яке допоможе сформувати план розвитку вашої спільноти. Навчання включатиме шість онлайн сесій, відео та домашні завдання. Стартуємо 7 жовтня, онлайнові сесії відбуватимуться щотижня. Ті, хто відвідає всі заняття та виконає практичну частину, отримає сертифікат. Всі отримають нове знання та нові контакти.
???? Календар онлайн сесій
Сесія 1 / 7 жовтня 16:00 - 19:00
Сесія 2 / 14 жовтня 16:00 - 19:00
Сесія 3 / 21 жовтня 16:00 - 19:00
Сесія 4 / 28 жовтня 16:00 - 19:00
Сесія 5 / 4 листопада 16:00 - 19:00
Сесія 6 / 11 листопада 16:00 - 19:00
Під час школи ми працюватимемо з моделлю Community Canvas, яка за аналогією з Business model canvas пропонує водночас лаконічну та вичерпну структуру для аналізу всіх елементів розвитку спільноти. Крок за кроком та базуючись на кейсах, розглянемо окремі елементи канви та в результаті сформуємо цілісну картинку вашої спільноти. Використовуватимемо практичний досвід Іншої Освіти та наших міжнародних партнерів. Зокрема, розкажемо про внутрішню кухню менеджерів та менеджерок спільнот на прикладі таких кейсів як Urbаn Space 500, Creative Enterprise Ukraine, Theodor-Heuss-Kolleg та інших спільнот з екосистеми Іншої Освіти. Щедро поділимось знаннями, отриманими під час навчання безпосередньо у команди Community Canvas.
???? На школі ви:
◾️ Проаналізуєте спільноту за допомогою Community Canvas.
◾️ Отримаєте практичні інструменти для роботи з кожним аспектом спільноти.
◾️ Обміняєтесь професійним досвідом з колегами, які працюють зі своїми спільнотами та стикаються зі схожими викликами.
◾️ Навчатиметесь у взаємодії з групою за супроводу досвідчених фасилітаторів.
◾️ Працюватимете практично та до кісточок розберете власний кейс спільноти.
◾️ Сформуєте план розвитку спільноти - як довгостроково, так і на найближчий час.
???? Ця школа для:
◾️ Тих, хто брав участь в Школі розвитку спільнот Іншої Освіти та бажає вийти на глибший рівень розуміння та детально розібрати окремі інструменти.
◾️ Менеджерів та менеджерок спільнот, керівників організацій, які планують і втілюють стратегії розвитку спільнот.
◾️ Практиків у сфері менеджменту спільнот.
⭐ Більше про те, що ми розуміємо під спільнотою та які підходи використовуємо в роботі, в нашому словнику спільнот https://insha-osvita.org/article/tobto-spilnota/
⭐ Community Canvas - це канва, тобто структура чи рамка, яка допоможе будувати та супроводжувати нові спільноти або ж аналізувати та покращувати дійсні. Це oepnsource інструмент, який може використовувтаи. З 2018 року наша команда використовує її для аналізу та розвитку спільнот в різних проєктах - як локальних, так і міжнародних. Ми проходили навчання від розробників Community Canvas - команда авторів з Швеції, Швейцарії та Америки. Дізнатись більше: https://community-canvas.org/
⭐ Ми формували спільноту Urban Space 500, займаємось менеджментом спільноти випускників та випускниць Creative Enterprise Ukraine, міжнародної спільноти акторів громадянської освіти Theodor-Heuss-Kolleg.
⭐ За останній рік провели 2 базових школи з розвитку спільнот та цього разу запрошуємо в довгострокову навчальну подорож тих, кому потрібний глибший погляд та інтенсивне супроводження в аналізі власного кейсу.
Вартість складає 6000 грн за тарифом ранніх пташок (до 3 вересня) та 6600 за тарифом “Стандарт”.
????Зареєструватися:
https://inshaosvita.typeform.com/to/m9x2N5PY
????Оплатити за тарифом “Стандарт”:
https://secure.wayforpay.com/button/b4c4ee5bad9a9
Програму розробила тренерська група Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструє Агенція proto produkciia.
За всіма додатковими питаннями звертайтеся до proto produkciia на сторінку Фейсбук.

Контакти

  • Багрій Орест
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.