bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар-презентація «Збільшуй свій вплив: дороговказ для соціальних підприємців»

29 вересня 2021 року о 16.30 відбудеться вебінар-презентація “Збільшуй свій вплив: дороговказ для соціальних підприємців”. Онлайн-захід є складовою проєкту “Maximize your impact”, що реалізується за підтримки Європейського Союзу в рамках програми House of Europe (https://houseofeurope.org.ua/).

Під час вебінару відбудеться презентація української версії однойменного посібника, який був розроблений міжнародною командою експертів з Турції, Великобританії та Естонії. Даний посібник містить опис підходу, який допомагає соціальним підприємцям збільшити соціальний вплив, який вони справляють, та створити більше соціальної цінності для людей, чиї життя вони змінюють. Під час заходу буде можливість ознайомитися з основними складовими даного підходу, а також дізнатися про можливість проходження поглибленого навчання за даною методологією у листопаді-грудні 2021 року в рамках Digital Lab - партнерської ініціативи SILab Ukraine та Британської Ради в Україні.

v.korenchuk@silabua.com

Контакти

  • v.korenchuk@silabua.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.