bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінари на лісову тематику

Любиш ліс та природу? Часто мандруючи лісом бачиш свіжі пеньки, вантажівки, які перевозять стовбури, але сумніваєшся в законності їх появи. Хочеш дізнатись, як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс? Долучайся до наших вебінарів: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс».

Тренери ГО “ЛІіС”, фахівці у галузі лісового господарства, поділяться знаннями та навичками про те як:

- відрізнити легальну вирубку від нелегальної, 

- визначити та записати координати незаконно зрубаного дерева, 

- навчитись виявляти інші лісопорушення на законних вирубках,  

- перевірити законність лісопродукції та її перевезення лісовозами

- інформувати про виявлені порушення в компетентні органи та домогтися збереження лісу в Україні.

Буде проведено 4 вебінари, щоп’ятниці починаючи з 24 вересня по 15 жовтня 2021 о 18.00. Орієнтовна тривалість одного вебінару – 60 хв.

Участь у вебінарах безкоштовна, для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/uT4j6o2xxNFtmgMU9

Де і як? Вебінари відбудуться онлайн на платформі Zoom, посилання для доступу буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Мова вебінарів: українська

Розклад вебінарів: 

24 вересня 18:00. Тема: Основи лісового господарства: види рубок лісу їх планування та документування.

1 жовтня 18:00. Тема: Як відрізнити легальну вирубку від нелегальної: ознайомлення із основними елементами легальної та нелегальної вирубки.

8 жовтня 18:00. Тема: Як визначити координати зрубаного дерева. Як перевірити законність перевезення деревини (автомобіль, бирка).

15 жовтня 18:00. Тема: Найпоширеніші правопорушення щодо лісів. Кого і як інформувати про незаконну вирубку лісу. Приклади заяв до контролюючих та правоохоронних органів.

Учасники, які були присутні більше 90 % основного часу на вебінарах отримують сертифікат учасника. Учасники, які після вебінарів активно долучаться до розпізнавання незаконних та самовільних рубок в лісі, публікації знайденої інформації у відкритій фб групі «Моніторинг лісу» та інформування правоохоронців, екологічної інспекції і лісової охорони щодо їх виявлення зможуть приєднатись до тренінгу  офлайн весною 2022 року. З метою покращення їх ефективності боротьби з незаконними рубками та іншими лісопорушеннями. 

Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням: https://forms.gle/uT4j6o2xxNFtmgMU9 заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами, та приєднуйся до кола однодумців у фейсбук групі Моніторинг лісу

Заходи проводяться ГО “Лісові ініціативи і суспільство” в межах проєкту «Програма боротьби з лісовими злочинами в Україні» за підтримки відділу міжнародних програм Лісової служби США. 

Контакти

  • info@forestcom.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.