bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовний тренінг «Посилення діяльності організацій із захисту прав жінок в Україні»

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) спільно з Німецьким представництвом Cultural Vistas (американська громадська організація з культурного та професійного міжнародного обміну) запрошує представниць та представників українських громадських організацій, активістів та фахівців із прав людини та гендерної рівності, а також всіх зацікавлених взяти участь в онлайн-програмі обміну досвідом «Посилення діяльності організацій із захисту прав жінок в Україні».

Упродовж шести онлайн-тренінгів з 22 жовтня до 10 грудня учасниці та учасники матимуть можливість ознайомитися з роботою громадських організацій в Німеччині та отримати практичні поради щодо посилення діяльності жіночих організацій в Україні.

В ході онлайн-тренінгів за участі тренерів із Німеччини будуть презентовані успішні методи просування гендерної рівності, які учасники зможуть використовувати у своїй діяльності. Особливу увагу буде приділено розвитку інституційної спроможності організацій, комунікації з державною владою, вплив на процес законотворчості.

Детальна програма буде розроблена відповідно до потреб та сфер інтересів учасниць та учасників, яких буде зареєстровано для участі.


За результатами участі в тренінгах учасниці та учасники за допомогою тренерів матимуть можливість розробити план дій для розвитку своїх організацій та ініціатив, а також отримати сертифікати про проходження тренінгу.

Програма імплементується Міжнародним центром перспективних досліджень та Cultural Vistas за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Для реєстрації, будь ласка, надсилайте інформацію про себе (резюме чи автобіографію) та коротко про діяльність організації, яку представляєте, на електронну адресу: m.willard@icps.com.ua

Кількість учасниць/ків обмежена. Кінцевий термін подання заявок – 4 жовтня.

Контакти

  • m.willard@icps.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.