bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

21 вересня розкажуть про дії у разі пожежі в закладах освіти і проведення пожежно-рятувальних робіт

 

21 вересня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Забезпечення гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт у закладах освіти. Системи протипожежного захисту. Первинні засоби пожежогасіння. Дії у разі пожежі”.

Під час вебінару докладно розкажуть про порядок дій у разі пожежі в закладах освіти а як підготувати об’єкти до її гасіння. Від Анатолія Рожкова, експерта з питань пожежної та техногенної безпеки, управлінці також дізнаються про забезпечення закладів освіти сучасними системами протипожежної безпеки та отримають відповіді на запитання. Їх можна залишати у формі для реєстрації.

Дата і час: 21 вересня 2021 року, 12:00.

Спікер: Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди. Їх зазвичай надсилаємо за годину до проведення.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я» . Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на https://novihromady.decide.in.ua/.

Контакти

  • https://decide.in.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.