bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовний вебінар: Матеріали для квантових технологій

Перший вебінар серії “Наука та технології майбутнього” тема: “Матеріали для квантових технологій”. Запрошуємо усіх, хто цікавиться розвитком сучасної науки в Україні та світі, а також студентів-фізиків, які бажають долучитись до досліджень квантових матеріалів і до розвитку квантових технологій.

Спікер: Олександр Кордюк, Академік НАН України (сфера знань: Експериментальна фізика квантових матеріалів), професор, доктор фізико-математичних наук (сфера знань: Надпровідність), директор Київського академічного університету.

Квантові технології – це прорив у розвитку інформаційних технологій, нова епоха у фізичному пізнанні світу і фундамент розвитку штучного інтелекту. Квантові обчислення дозволяють найбільш складні завдання вирішувати за лічені секунди або хвилини, відкривають абсолютно нові горизонти у комп’ютерній, телекомунікаційній, хімічній, медичній, фінансовій галузях. 

Можливості квантових пристроїв максимально наближають нас до оточення, про яке ми лише читали на сторінках фантастичних романів. Сьогодні світ переживає другу квантову революцію, і самі ви можете стояти у витоків майбутнього, побудованого за допомогою квантових технологій.

Ключові питання вебінару:

Квантова механіка з точки зору експериментатора – максимально простими словами.
Чому всі матеріали виявляють квантові властивості?
Що таке “квантові матеріали” та “квантові технології”?
Як дослідження українських науковців можуть допомогти у створенні квантових комп’ютерів?

Про все це та більше йтиметься на першому вебінарі серії “Наука та технології майбутнього”.

Участь безкоштовна. Реєстрація

Час проведення: 22 вересня 2021, 17:00-18:30
Місце: online, zoom

Організатори: Noosphere Engineering School та Київський академічний університет

Контакти

  • noosphereengineeringschool@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.