bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школярі 10-11 класів запрошуються до «Талант Хаб»

15 вересня стартує відбір школярів 10-11 класів до освітньої програми «Талант Хаб». Ініціатива «Талант Хаб» – це безкоштовна програма для талановитих та мотивованих школярів, які найближчий рік визначатимуться з фахом та хочуть отримати практичні знання і підтримку безпосередньо від людей, які вже досягли успіхів в Україні.

Освітня програма «Талант Хаб» започаткована випускниками програми «Відповідальне Лідерство-22» Аспен Інституту Київ. Вона ставить на меті допомогти школярам 10-11 класів визначитись з майбутньою професією та способом реалізації найкарколомніших мрій. Навчання через досвід вже успішних у своїх сферах спікерів, обмін життєвими порадами та професійними настановами, менторство буде гарантовано тим, хто пройде відбір та потрапить на 5-денний інтерактивний курс навчання у чудовому післяріздвяному Львові в січні 2022 року.

Освітній компонент включатиме широкий спектр тем виступів актуальних для майбутніх абітурієнтів за такими напрямками:

  • економіка і банківська сфера;
  • суспільні науки та демократичне управління;
  • архітектура та дизайн;
  • маркетинг та підприємництво;
  • медицина;
  • ІТ.

Школярі, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні заповнити аплікаційну форму за посиланням та надати згоду батьків на участь: https://talenthub.org.ua/application

Особлива увага під час відбору буде приділятися мотиваційним есе претендентів. Відбірковому комітету важливо зрозуміти, що робить майбутнього учасника унікальним. Есе – це шанс продемонструвати найкращу сторону особистості.

Ми щиро бажаємо перемоги найбільш вмотивованим та з нетерпінням чекаємо на їх заявки і майбутні зустрічі.

Календар відбору:

15.09.2021 – 31.10.2021 – подача аплікаційних форм потенційними учасниками освітньої програми «Талант Хаб».

01.11.2021 – 01.12.2021 – оцінка аплікаційних форм Відбірковим комітетом «Талант Хаб» та проведення інтерв’ю з фіналістами.

10.12.2021 – оголошення фіналістів.

13.01.2022 – 17.01.2022 – навчання переможців в рамках програми «Талант Хаб» (м. Львів, Український Католицький Університет).

Більше інформації про програму та її ініціаторів, ви можете знайти на сайті https://talenthub.org.ua/

Додаткові організаційні питання щодо завдань, допомоги у пошуку та заповненні аплікаційної форми, а також умов проведення конкурсу ви можете надсилати на електронну адресу talenthub2022@gmail.com

***

Talent Hub також шукає медіапартнерів, які бажають підтримати талановиту молодь і готові розповсюдити у себе на ресурсах новину про проєкт. Натомість, ми готові розмістити на сайті освітнього проєкту лого та інформацію про наших партнерів. Ми переконані, що підтримка та інвестиція у молодь, яка протягом найближчого року-двох робитиме вибір професії є дуже важливим, і сподіваємось на розуміння та підтримку українських ЗМІ.

Для бажаючих підтримати проєкт, просимо звертатись за електронною адресою talenthub2022@gmail.com

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.