bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Сильне Східне партнерство як запорука політичних та економічних взаємин зі східними партнерами»

Основна мета онлайн-форуму – налагодити стабільні горизонтальні відносини між молодіжними лідерами, представниками громадянського суспільства, неурядовими організаціями та державними службовцями задля зміцнення східного сусідства для сприяння миру, стабільності та економічному процвітанню у всьому регіоні.

 Що ви отримаєте: 

⬆️можливість ознайомитися з існуючими моделями та найкращими практиками участі молоді у регіоні Східного партнерства;

⬆️дослідити екологічні ініціативи держав-членів Східного партнерства та зміцнити мережу екологічних активістів для спільних дій з політичним впливом;

⬆️ознайомитися з інструментами для аналізу відкритих даних від видатних експертів з Bellingcat для підвищення суспільної стійкості шляхом боротьби з гібридними загрозами та дезінформацією;

⬆️стати частиною Мережі випускників та мати шанс виграти міні-грант для вашого автономного проекту, який вирішує одне або кілька питань, обговорених під час Форуму.

Онлайн-мережевий форум реалізується осередком громадянського суспільства “Друкарня” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Мова форуму - англійська.

Встигніть податися до 21 вересня за посиланням

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.