bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Як відстежувати ботів і викривати маніпуляції? Які технічні та інтелектуальні ресурси для цього потрібні? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час триденного тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна».

Коли: 27—29 вересня, 4—6 жовтня 2021 р. (ви можете обрати зручні для вас дати участі).

Де: місто Київ, адресу проведення заходу буде повідомлено відібраним учасникам електронною поштою.

Заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету, до вівторка, 21 вересня, 17:00.

Тренінг буде присвячено методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.

ТРЕНЕРИ:
  • Тетяна Матичак, медіаекспертка та спеціалістка з медіаграмотності й протидії маніпуляціям;
  • Світлана Сліпченко, аналітикиня проєкту VoxCheck від VoxUkraine;
  • Вікторія Романюк, заступниця головного редактора StopFake;
  • Роман Осадчук, експерт DFRLab, один із авторів дослідження діяльності агенції Pragmatico, що керувала FB-сторінками сайтів Znaj.ua, Politeka, Hyser та інших;
  • Альона Романюк, головна редакторка фактчекінгового проєкту «По той бік новин»;
  • Віталій Рибак, аналітик ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Павло Бєлоусов, експерт із питань цифрової безпеки DSS380/ГО «Інтерньюз-Україна».

Запрошуємо до участі журналістів національних і регіональних медіа, викладачів факультетів журналістики, а також аналітиків, які займаються темами інформаційних протидій.
Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок. Пріоритет надаватиметься а) журналістам, б) викладачам факультетів журналістики, в) заявникам, які мають певний досвід роботи з темою аналізу й викриття інформаційних маніпуляцій чи планують працювати з цією темою у майбутньому.

Участь у тренінгах безкоштовна, учасникам з-поза меж Києва оплачується проїзд до місця проведення тренінгу (у межах України; відшкодовується сума, еквівалентна вартості квитка в плацкартному/купейному вагоні/2-й клас Інтерсіті або автобус туди-назад), проживання та харчування.

У зв’язку з пандемією COVID-19 та для участі в тренінгу відібрані учасники мають надати підтвердження негативного тесту ПЛР або експрес-тестування на COVID-19, які проведено не більш як за 72 години або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

За докладною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ганни Дьомочки, 099 067 73 75, hdiomochka@internews.ua.

Захід реалізується в межах проєкту «Обмін досвідом України у формуванні стійкості до гібридної війни: навчальний проєкт з інформаційної безпеки для регіональних журналістів», що фінансується в межах Платформи НАТО-Україна щодо протидії гібридній війні Центром інформації та документації НАТО в Україні, який втілює ГО «Інтерньюз-Україна». Подія також відбувається під егідою ініціативи «Інтерньюз-Україна» UkraineWorld

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.