bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Попередження сексуального насильства над дітьми: онлайн-семінари для освітян
14.09.2021

У межах інформаційної кампанії з попередження сексуального насильства над дітьми "Школа безпеки ТЯМ" Український фонд «Благополуччя дітей» впродовж вересня - жовтня 2021 проводить 10 онлайн-семінарів для вчителів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти та інших зацікавлених фахівців, які здійснюють просвітницько-виховну роботу з попередження насильства з дітьми 14 років і старше.

Семінари спрямовані на ознайомлення педагогів з особливостями роботи  з попередження сексуального насильства над дітьми в онлайн- форматі та презентацію онлайн- курсу для роботи з дітьми 14-18 років “Я вмію себе захистити”.

Ознайомитися з програмою семінару можна тут.

Щоб обрати дату і зареєструватися на семінар, заповніть цю форму.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Організаційні деталі будуть надіслані зареєстрованим учасникам та учасницям на електронну скриньку за тиждень до дати проведення семінару. 

Свідоцтво про участь в онлайн-семінарі отримають учасники та учасниці, які за результатами навчання проведуть заняття з дітьми та заповнять анкету зворотного зв’язку.

Захід організовано в межах проєкту Ради Європи “Боротьба з насильством над дітьми в Україні”

Контакти

  • Із запитаннями
  • будь ласка
  • звертайтесь до Малієнко Юлії або Бузинної Анни за телефоном (044) 537-20-16 або електронною поштою [email protected]
  •  [email protected].

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.