bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Медіаграмотність у регіонах України: Дніпропетровська область

А ти віриш усьому, що пишуть у новинах? ????
Бути медіаграмотним - означає критично оцінювати, аналізувати інформацію та доносити її до інших. Це необхідне вміння для сучасної людини 21 століття, особливо - якщо вона є лідером думок серед певної аудиторії! ????

Ми запрошуємо представників молодіжних центрів, журналістів, вчителів, викладачів та громадських діячів Дніпропетровською області долучитися до унікального курсу - «Медіаграмотність у регіонах України»! Це міжнародний проєкт, що проводиться в Дніпропетровській області ГО «Interlink Academy» (Німеччина) та ГО «Спільнота активної молоді - САМ» (Україна) в співпраці з Асоціацією молодіжних центрів України.
 
Мета проєкту - підготувати тренерів із медіаграмотності, вдосконалити їхні знання та навички з медіаграмотності та проведення тренінгів, популяризувати критичне мислення в місцевих громадах Дніпропетровській області. ????

По завершенню школи за умови виконання усіх завдань та етапів учасники отримають сертифікат про проходження курсу!
 
Етапи проєкту:
1 етап (18-21 жовтня 2021 року) – підготовка тренерів у м. Дніпро.
2 етап (21 жовтня – 7 грудня 2021 року) – проведення учасниками проєкту власних тренінгів із медіаграмотності в своїх громадах (3 тренінги по 4 години для 15 учасників кожен) та підготовка звітів про проведені тренінги. Учасникам надаватиметься консультаційна допомога від тренерів.
3 етап (8-9 грудня 2021 року) – завершення навчання, обмін досвідом, обговорення підсумків проєкту в м. Дніпрі.
 
Реєструйся за посиланням
Будемо разом вдосконалювати свою медіаграмотність!

Контакти

  • Катерина. +380666641244
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.