bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ДихайМо. Онлайн-воркшопи зі стресостійкості для молоді

Поганий сон, перепади настрою, конфлікти з оточуючими. Ти не завжди розумієш, чому вчинив/-ла так чи інакше, і потім тобі соромно. Хочеться щось змінити в собі, та не знаєш з чого навіть почати. Як відрізнити гарну рекламу, езотерику від перевірених наукою методик? Що робити, якщо ти не маєш змоги оплатити дорогі послуги психолога чи інші курси? 

Для тебе ми створили проект ДихайМо – безкоштовну онлайн-програму зі стресостійкості для молоді. ДихайМо – це прості і практичні інструменти для розуміння себе під час стресу та в повсякденному житті. 

Програма ДихайМо створена на базі методик MBSR (Mindfulness-based Stress Reduction) - або Програми зниження стресу завдяки майдфулнес. Це методика, яка була розроблена у 70х роках і підтверджена численними дослідженнями. Доведено, що практики майндфулнес та 8-тижневий MBSR-курс здатен покращити емоційний стан, підвищити стресостійкість, покращується сон та навіть стосунки з оточуючими. Більше можна почитати тут 

Незалежно, де б ми були та наскільки ми багаті – ми завжди можемо допомогти собі через дихання та задати собі питання «як я зараз почуваюсь?». Тож програма MBSR базується на контакті зі своїм станом та диханні, адже це завжди з нами. Також практики дозволяють вчасно виходити з режиму, коли ми наче на  “автопілоті”. Це дозволяє усвідомити - що зараз відбувається, що прямо зараз нам важливо та зробити свідомий вибір, що робити далі. 

Що таке ДихайМо?

 • 3 онлайн-воркшопи про основи майндфулнес та стресостійкість

 • 8 тижневий онлайн-курс для підлітків 

 • робочий зошит для учасників та підтримка під час проекту. 

 • практичні вправи та інструменти для покращення свого емоційного стану 

 • досвідчені спікери (Нідерланди та Україна).

Для кого проект ДихайМо?

Це проект для молодих українців, які знаходяться в складних життєвих обставинах.  

Тож ми запрошуємо активних молодих українців та українок, що прагнуть жити повноцінно та покращувати свій емоційний стан. Також до проекту можуть долучитись працівники МГО чи соціальні працівники по роботі з молоддю.

Сміливо подавай свою заявку якщо тобі близький хоча б один з пунктів:

 • тобі вже є 16+ років

 • ти ВПО (внутрішньо-переміщена особа)

 • твої батьки узалежнені

 • ти не маєш батьків, або лише одного з батьків

 • інша причина, яка ускладнює твоє життя як підлітка

 • ти представник/-ця МГО чи соцпрацівник, та готовий/-а поділитись набутим знаннями

Можливо твоя історія не згадана в жодному з пунктів. Тоді зазнач це в анкеті – чому тобі важливо пройти ці воркшопи з майндфулнес.

Порадь проект знайомим!

Воркшопи

Спершу ти зможеш взяти участь в 2 годинних онлайн-воркшопах. Тут ти дізнаєшся основи майндфулнес, зрозумієш чи до вподоби тобі цей підхід та попрактикуєш деякі прості вправи. Теми воркшопів:

9 вересня, о 15.00. Вступ про майндфулнес та повсякденне життя. 

17 вересня, о 11.00. Стрес та звичні реакції.  

28 вересня, о 15.00. Усвідомлена комунікація з оточуючими.

Реєстрація на воркшопи триває по 8 вересня включно https://forms.gle/9E7wz3vmx6jp9ymf8

Після воркшопів ми також запросимо тебе на повноцінний 8-тижневий MBSR-курс.

Участь в воркшопах та курсі безкоштовна завдяки нашим партнерам House of Europe. 

Важливо: кількість місць обмежена! Ми набираємо групу 6-10 учасників, щоби було комфортно працювати на воркшопах. Ми проведемо короткі інтерв’ю з усіма зареєстрованими, щоб надати можливість участі саме тим, хто цього потребує найбільше. 

Ми гарантуємо конфіденційність та обіцяємо, що будь-які дані про твою родину чи близьких залишаться лише в анкеті. Проект є соціальним, тож він в першу чергу спрямований на молодь, яка знаходиться в складних життєвих обставинах.  

Хто втілює проект 

ДихайМо - це неприбутковий проект. Його засновник Ден Бортніков, сертифікований викладач програми MBSR (2021), Київ. Також зі мною в проекті мої викладачі, експерти з MBSR: Туйре Шоунен (Нідерланди) та Жасулан Абішев (Україна). 

Туйре Шоунен, Нідерланди

Сертифікована викладачка програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR, майндфулнес супервайзер, коуч, йога тренер (RYT)

Співзасновниця Thriving Life та MAP Mindful Awareness Project.

Жас Абішев, Україна

Кваліфікований викладач програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR. Майндфулнес коуч. Інструктор медитації. Філософ. Співзасновник MAP Mindful Awareness Project.

Ден Бортніков, Україна

Кваліфікований викладач базових практик програми по зниженню стреса на основі майндфулнес MBSR, тренер. Партнер School of ME. Засновник &Seed та Table 4

За підтримки 

Проект ДихайМо «Розуміємо стрес - розуміємо себе» підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.