bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на навчальну програму «Школа тренерів з питань механізмів залучення громадян»
30.08.2021

Школа тренерів з механізмів залучення громадян – це унікальна програма, де ви отримаєте не тільки найкращі інструменти для проведення інтерактивних тренінгів і навчитеся ефективно працювати з групою, але і круто розширите свої знання в залученні мешканців до прийняття рішень в громаді та її розвитку.

Тренінги розраховані на активних мешканців громади,  які хочуть побудувати спільноту для спільної реалізації проривних ідей у громадах і прагнуть розвинути свої тренерські навички та компетенції, які можна одразу застосовувати на практиці. Ви отримаєте знання та навички для розробки й проведення тренінгів повного циклу: від створення програми та дизайну навчання до роботи з собою, партнерами та групою. У нашій школі буде багато унікальних «фішок», які допоможуть зробити ваші тренінги у громадах не просто якісними, але і надихаючими. Лише перевірені інструменти, лише дієві підходи до навчання задля розвитку громади і її мешканців. 

 Ми запрошуємо тих: хоче стати тренером і “розширити горизонти” неформальної освіти у своїй громаді;  хто використовує або планує використати бюджет участі, звернення, петиції, громадські слухання та інші механізми участі; хто вже має досвід навчання дорослих або тільки прагне навчитися.

Що планується? 

У рамках програми Школи тренерів, на основі вивчення потреб відібраних слухачів та слухачок, передбачатимуться три навчальні модулі: 

1-й модуль – Вересень 2021 – 4-денне оффлайн навчання з питань використання механізмів залучення громадян, розроблення тренінгової програми, тренерських технологій;

2-й модуль – Жовтень-Листопад 2021 – учасники та учасниці за підтримки менторів підготують та проведуть у своїй громаді тренінги з тематики залучення громадян у своїх громадах, практикуючи свої тренерські техніки та інструменти;

3-й модуль – Грудень 2021 – 3-денне  офлайн навчання слухачів та слухачок програми з питань розвитку тренерських технік та практик, аналіз проведених тренінгів у громадах, поглиблені майстер-класи за темами, сформованими відповідно до запитів групи. Всі активності будуть відбуватись із урахуванням правил проведення заходів під час адаптивного карантину в Україні. 

Для кого?

Умови участі:  мотивація навчатися тренерським компетентностям та готовність застосовувати їх у громадах,  готовність долучитися до навчальних модулів, виділити для цього час,  та готовність проводити у своїх громадах тренінги та фасилітовані зустрічі з тематики залучення громадян до прийняття рішень щодо розвитку громади.

Для участі будуть відібрані 18 представників та представниць зі 100 територіальних громад-партнерів Програми DOBRE (Просимо ознайомитися з переліком цільових громад у додатку). Для навчання в Школі тренерів з питань механізмів залучення громадян пріоритет надаватиметься представникам 25 громад 4-ї когорти (з Запорізької, Чернівецької і Чернігівської областей). 

Коли? 

Бажаючих взяти участь у навчальній програмі просимо заповнити заявку до 05 вересня 2021 р.. На її основі до 15 вересня 2021 р. ми відберемо 18 учасників і учасниць, яких запросимо на навчання. 

Увага! Перший тренінговий чотирьох-денний модуль відбудеться 29 вересня – 2 жовтня 2021 року. Місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам і учасницям. Організатори забезпечують компенсацію проїзду до/ з місця проведення, проживання та харчування під час тренінгів, матеріали для навчання та супровід під час локальних тренінгів учасників.

Додаткова інформація та питання

Головний експерт Школи: Олег Овчаренко Телефон: +380935478775 E-mail: [email protected] 

Проєкт «Школа тренерів з питань механізмів залучення громадян» відбувається в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Виконавцем проєкту  «Школа тренерів з питань механізмів залучення громадян» є Міжнародна громадська організація “Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ”

Оригінал оголошення - на сайті Українського кризового медіа-центру:  https://uacrisis.org/uk/nabir-na-navchalnu-programu?fbclid=IwAR2ksssd5Apv_5a-_x_LPXrdbdFTlCtJ0Q3a7vL32y_X_-eQRWWFTsXaW5k

Контакти

  • Олег Овчаренко Телефон: +380935478775 E-mail: [email protected] ПАУСІ https://pauci.org/ua/news/344

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.