bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

КРЦ оголошує набір слухачів до Академії публічної дипломатії кримських татар

В рамках Академії під керівництвом кваліфікованих експертів і фахівців будуть підготовлені 20 активістів для інформування української та міжнародної громадськості про порушення прав людини в окупованому Криму і репресії щодо кримських татар.

Учасники зможуть поглибити свої знання в області юриспруденції, міжнародного права, журналістики, геополітики і т.д. Слухачі Академії дізнаються про основи дипломатичної роботи, дипломатичного протоколу, мистецтва ведення переговорів, формування позитивного іміджу, цифрової компетентності і т.д. Молодим людям також розкажуть про корінні народи в контексті міжнародного права, роль міжнародних організацій, особливості «кримського питання», стратегічних комунікацій, геостратегії, психології медіа та ін.

Для того, щоб стати слухачем Академії, потрібно заповнити  анкету до 19 вересня 2021 року.

Навчання в Академії передбачає 5 онлайн тренінгів на платформі Zoom (щосуботи 2-30 жовтня).

Контакти: [email protected]; 067 343 74 54

Академія публічної дипломатії кримських татар реалізується за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Контакти

  • https://ctrcenter.org/uk/news/7038-krc-ogoloshuye-nabir-sluhachiv-do-akademiyi-publichnoyi-diplomatiyi-krimskih-tatar
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.