bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Курси «Бухгалтерський облік неприбуткової організації»

Щодня у діяльності громадських та благодійних організацій виникає безліч питань щодо ведення повного та правильного бухгалтерського обліку, які є дуже важливими та подекуди складними і потребують негайного вирішення.

Саме з метою вирішення таких складних практичних питань Громадська спілка «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший», яка працює в Мелітополі вже четвертий рік, розробляє програми підвищення професійного рівня працівників сфери обліку. Одним з таких курсів, що може бути дуже корисним для колег з громадських об’єднань, є нова освітня програма, що пройшла апробування в травні цього року - «Бухгалтерський облік неприбуткової організації».

Авторкою курсу є професійна тренерка Дар’я Трачова, досвідчена фахівчиня, доцентка кафедри «Облік і оподаткування» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктор економічних наук, яка має великий практичний досвід ведення бухгалтерського обліку, включно з обліком громадської організації.

Якщо у вас є знайомий бухгалтер або фінансовий менеджер неприбуткової організації – зробіть йому послугу – розкажіть про можливість отримати унікальні практичні знання! Заняття відбуватимуться в онлайн-режимі на платформі Zoom, тож запрошуємо приєднатися колег з інших міст.

Зареєструватися на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації” можна за посиланням: https://cutt.ly/buh-neprib

Під час занять на курсі буде розглянуто:
✔ основні законодавчі норми, що регулюють діяльність неприбуткової організації
✔ особливості облікової політики неприбуткової організації і національні стандарти бухгалтерського обліку
✔ складові фінансової звітності неприбуткових організацій
✔ податковий облік неприбуткової організації.
Загальна тривалість програми 20 годин.

Контакти

  • https://www.facebook.com/pershyi/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.