bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Маєте терміново покращити рівень володіння українською? Центр освіти дорослих «Перший» запрошує!

Минуло вже 3 тижні з того моменту, коли вступили в дію чергові положення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», що стосуються розширення сфери вживання державної мови.

Окрім закладів культури та розваг, туристичної сфери, книговидавництва та демонстрування фільмів значно змінилися вимоги до володіння державною мовою осіб, які претендують на посаду в органах державної влади або місцевого самоврядування та керівні посади в закладах освіти.

Згідно зі статтею 9 цього Закону «Володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків зобов’язані … державні службовці, голови місцевих державних адміністрацій, педагогічні й медичні працівники, посадові та службові особи підприємств, установ і організацій усіх форм власності».

Вимоги щодо рівня володіння державною мовою особами, визначеними цією статтею, встановлює Національна комісія зі стандартів державної мови. За цими вимогами особа, яка претендує на державну посаду, повинна скласти тест на рівень володіння мовою С1-С2.

А де вже зараз можна підвищити рівень володіння українською? Звісно в Центрі освіти дорослих «Перший» Мелітополя! Вже 19 серпня стартує онлайн курс «Ділова українська мова», набір на який ми розпочинаємо сьогодні.

Є гарна новина для наших друзів з інших міст України (і не тільки)) – курс доступний онлайн! Ця програма – авторська розробка нашої мегапродуктивної тренерки, філологині, письменниці Олени Даниліної, яка рада вітати на своєму курсі всіх тих, кому необхідно актуалізувати знання, отримані в закладах середньої, професійно-технічної чи вищої освіти; ознайомитись зі змінами, регламентованими новим правописом; розвивати комунікаційні можливості та ефективно використовувати українську в різних ділових ситуаціях.

За допомогою змодельованих тренеркою стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати навички базового спілкування діловою українською, розвинуть комунікаційні можливості та набудуть навички ефективного використання української в писемній діловій мові.

Реєстрація доступна за покликанням https://cutt.ly/dilova_ukrmova до 15 серпня.

Тож, не зволікайте, реєструйтеся зараз і зробіть собі дарунок до Дня Незалежності нашої держави!

Контакти

  • https://www.facebook.com/pershyi/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.