bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошується набір серед молоді та молоді з-поміж ВПО на Advocacy Youth Academy 2.0
05.08.2021

Stabilization Support Services в рамках проєкту СИЛА відкривають набір на Advocacy Youth Academy 2.0.

Ми розпочинаємо реєстрацію на другу, зовсім іншу Advocacy Youth Academy, яка відбудеться у форматі дводенного інтенсиву, з 21 по 22 серпня, в Одесі. Море нових вражень, знайомств та емоцій гарантуємо!

Шукаємо учасників і учасниць віком від 18 до 29 років, які проживають у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській чи Харківській областях та знають, які зміни необхідні їх громаді.

Наш молодіжний навчальний проєкт з адвокації змін покликаний навчити молодь інструментам для впровадження реформ у власних громадах і створити спільноту лідерів для реалізації інтеграційних ідей та заходів.

Не проґав свій шанс стати частиною проєкту, заповнюй форму реєстрації вже зараз та чекай результатів відбору до 15 серпня! 

https://forms.gle/2j5skEtMWnUJAX2M8

Проїзд, харчування та проживання покриває Організатор.

______________________________________________________________

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці Державного департаменту США та IREX. Вміст є “виключною відповідальністю Благодійного Фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” і не обов’язково відображає погляди IREX або Державного департаменту США.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.