bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо на онлайн тренінг «Лідерство»

Молодіжна громадська організація «Інститут інформаційного суспільства» запрошує молодь на онлайн тренінгову програму «Лідерство», яка реалізується при підтримці програми СИЛА.

Програма СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) - дворічний проект, який працює над зміцненням потенціалу і соціального капіталу молоді для створення належних умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Україні, сприянням згуртованості громад та залучення молоді до розробки місцевих і національних планів інтеграції ВПО.

Програма допомагає молодим людям - як ВПО, так і не ВПО - ставати двигунами змін в своїх громадах, веде до стабільної інтеграції та нормалізації ситуації в Україні.

Завдання 3-х місячного курсу (10 вебінарів та домашнє завдання) налагодити партнерські відносини між внутрішньо переміщеною молоддю та приймаючими громадами. Сприяти розвитку та реалізації спільних проектів.

Програма курсу включає наступні вебінари:

1. Запобігання емоційному вигоранню серед молоді

2. Youth Essentia Skills (розвиток м’ягких навичок)

3. Як приймати кращі рішення

4. Хто Ваш клієнт

5. Візія

6. Архитипи лідерства

7. Довіра та повага

8. Недовіра та неповага

9. Розподілення ролей

10. Підтримка мотивації та високої продуктивності

Кого ми чекаємо на курсі?

Якщо Ви лідер - авторитетна особистість, яка відіграє важливу роль в організації певної діяльності і регулюванні взаємостосунків у групі, значить Вам до нас.

Якщо у Вас ще не вистачає всіх лідерських навичок, але Ви хочете їх прокачати, тоді наш тренінг теж для Вас.

Реєстрація тут
https://economika.org/leadership
IREX Сила

Ці тренінги стали можливими завдяки підтримці IREX і Державного департаменту США. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Інститут інформаційного суспільства» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США.

Контакти

  • Валерій Удовенко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.