bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір учасників навчальної програми з числа ромів «Ромський посередник»

В рамках реалізації проєкту «Захист прав ромського населення в місцевих громадах Харківської області в період пандемії COVID-19», що реалізуєтьсяГромадською організацією«Інститут демократичного розвитку Харківщини» оголошується відбір учасників навчальної програми з числа ромів “Ромський посередник”.

Ромські посередники це люди, які безпосередньо працюють з ромськими громадами і можуть допомогти їм у взаємодії з державними структурами (і навпаки) та один з одним, вирішувати конфлікти в громадах.

Головне завдання ромських посередників – зрозумілою мовою донести до закритих ромських громад інформацію про порядок звернення до різних установ, про їхні права, про можливість отримання безоплатної правової допомоги; зустрічатися з ромами, щоб виявити їхні нагальні проблеми.

Ромські посередники фіксуватимуть випадки дискримінації в доступі до послуг або ж факти домашнього насильства і допомагатимуть ромам отримати юридичну консультацію.

Ромські посередники допомагатимуть ромам отримати юридичну консультацію через перенаправлення до юридичного центру Громадської організації«Інститут демократичного розвитку Харківщини» або (при малозначних питаннях) надавати самостійно консультативну правову допомогу на місці.

За результатами поданих учасниками пропозицій буде відібрано 20 осіб, які стануть учасниками семінарів.

Критерії відбору учасників

-приналежність до ромської громади;

- бажання стати ромським посередником та працювати в громаді.

Навчальна програма складається з 2-х семінарів – по 6 годин кожний.

Для участі у відборі потрібно заповнити онлайн – анкету за посиланням: Анкета

Ініціатива підтримується в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

#проти_насильства

#корона_не_виправдання

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.