bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальні ІТ курси для жінок в рамках проєкту «Трамплін до рівності»

Навчальні ІТ курси проходять в рамках проекту “Трамплін до рівності” Фонду ООН у галузі народонаселення і стали можливими завдяки фінансовій підтримці Швеції.
Оголошуємо набір на ІТ курси, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства, або мають інвалідність, чи перебувають у складних життєвих обставинах, здобути безкоштовну освіту у сфері інформаційних технологій.

Напрямки навчання:
1) Тестування
2) Проектний (project) менеджмент

Формат навчання: Онлайн.

Заявки приймаються до 1 серпня 2021 року.

Реєстрація за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1YDgb1PF8egnXweyaivnkS-I9WaELnA8qhm8SfXqP4Fw/edit?ts=606dc881

Для участі у програмі потрібно буде додатково пройти співбесіду з кар’єрними радницями, які допоможуть визначитися з напрямками навчання, повідомлять всю необхідну інформацію, та тестування від ІТ академії.

Підтримка учасниць кар’єрними радницями проходить в рамках проекту “Розірви Коло. Кар’єрний хаб” Фонду ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Якщо виникли питання пишіть: poliektova.zp.career.advizer@gmail.com
Ірина Полієктова Кар’єрна радниця м. Запоріжжя
МБФ “Українська фундація громадського здоров’я”  (УФГЗ) 
 

Контакти

  •  poliektova.zp.career.advizer@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.