bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

СторіМейкер запрошує вчителів стати тренерами з громадянської журналістики

«СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» за підтримки DT Institute запрошує вчителів середніх та старших класів взяти участь в Школі тренерів СторіМейкер.

Метою цього проєкту є широке залучення середніх навчальних закладів в громадсько-медійне життя, популяризація громадянської журналістики, виховання в учнів медіаграмотності, а також створення міцної мережі професійних контактів між вчителями.

Школа тренерів СторіМейкер релевантна в межах нових освітніх реформ, а також дасть змогу вчителям впровадити в навчальний процес 3 із 10 ключових компетентностей: 

·        Інформаційно-цифрову компетентність

·        Соціальну та громадянську компетентності

·        Уміння вчитися впродовж життя

Навчання в Школі є безкоштовним і відбуватиметься у форматі онлайн з 1-го вересня по 30-те листопада 2021 року.

Разом з викладачами Школи – відомими українськими медійниками, блогерами, правозахисниками та експертами з цифрової безпеки, учасники долучаться до створення спеціалізованої навчальної програми («Випускного проєкту»). Цю програму випускники школи в подальшому матимуть право використовувати під час своїх персональних занять.

Після закінчення Школи її слухачі отримають сертифікати міжнародного зразка із правом викладання громадянської журналістики.

Заявку на участь можна подати тут. Заявки приймаються до 20 серпня 2021 року.

Зауважте, що обов’язковою умовою для подання заявки на участь у школі є успішне проходження онлайн-курсу громадянської журналістики СторіМейкер та отримання сертифікату.

Онлайн-курс можна пройти за посиланням у будь-який зручний для Вас час. Навчання безкоштовне.

Маєте запитання щодо участі? Пишіть нам на електронну адресу CitizenJournSchool@gmail.com

Підписуйтеся також на нашу фейсбук-сторінку та інстаграм

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.