bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Маркетинг як професія майбутнього: безкоштовні освітні програми для осіб з інвалідністю (Київ)

Запрошуємо осіб з інвалідністю здобути вищу освіту за спеціальністю «Маркетинг» за кошти Фонду соціального захисту інвалідів у рамках проекту «Вір у себе». Навчання відбуватиметься в Академії праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ).

Форма навчання: денна або заочна.

Навчання за бакалаврськими й магістерськими програмами.

Актуально як для випускників шкіл, коледжів, бакалаврських програм, так і для осіб, що вже мають вищу освіту, але бажають здобути  новий для себе фах.

Чому варто звернути увагу на професію МАРКЕТОЛОГ? Відомий американський маркетолог Філіп Котлер зауважував, що «Маркетинг не має нічого спільного з пошуками хитрих способів позбутися від виробленого товару. Маркетинг - це мистецтво створення цінності для споживача». Саме на вказаному відомим економістом принципі й побудовані освітні програми з маркетингу в Академії праці, соціальних відносин і туризму: сучасний маркетолог має можливість будувати нові соціально-відповідальні й сталі підходи до роботи компанії, сприяти створенню продуктів, послуг, ідей, що змінюватимуть світ на краще. У сфері маркетингу є безліч можливостей для реалізації: реклама, аналіз ринків, соціальні медіа, налагодження маркетингового процесу в компаніях тощо.

Реєстрація для участі у проекті:  https://forms.gle/d4z1FEUvE3iQLUV88

Строки подання документів на участь у проєкті: до 31 липня 2021 року. Оголошуватиметься додатковий набір учасників за наявності вільних місць.

 

Контакти

  • За консультацією звертатися до керівника проекту Людмили Гуляєвої
  •  тел.050-411-48-12.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.