bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг: «Звіти депутатів: де їх брати та як читати»

Друзі, і ми, і ви час від часу комунікуємо із депутатами. Можливо, навіть, дехто з вас контролює і моніторить діяльність депутатів, те  як вони виконують свої обіцянки та завдання, які перед ними поставлені. Проте, для вашої зручності та спрощення пошуку інформації, а, отже, й подальшої взаємодії із депутатами, можна і варто користуватись звітами депутатів. Вперше про них чуєте? Не знаєте де їх знайти? Не розумієте, що в них написано? Не впевнені в їхній корисності? Тоді приходьте на наш тренінг, де ви дізнаєтесь відповіді на усі ці запитання і прокачаєте свої навички в пошуку і читанні депутатських звітів, що допоможе вам у майбутній співпраці з народними обранцями. Запрошуємо до участі мешканців Острозької громади, аби дізнатися більше про звітування депутатів! 

ДАТА: 13 липня 2021 року

ЧАС: 17:00 – 18:00

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/Nmv76MM

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслане всім зареєстрованим учасниками та учасницям.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до тренінгу «Активної Громади» усіх активних громадян, представників бізнесу, громадських організацій та усіх зацікавлених в даній тематиці. Також окремо запрошуємо й будемо раді бачити депутатів місцевої ради і їх помічників.

Під час заходу учасники та учасниці дізнаються про те:

·       що таке звіти депутатів, навіщо депутати їх складають і які функції виконують,.

·       де знайти депутатський звіт, як правильно прочитати щоб зрозуміти його суть,

·     головні проблеми та перешкоди з якими ви можете зіткнутися при роботі з депутатськими звітами.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

За детальною інформацією звертайтеся:

Наталія Головач, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне.

тел. +380 97 68 08 014

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

Довідка. Проєкт “Задай курс владі” реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.