bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців (Дніпропетровська обл)

 Тренінг
«Конструктивна комунікація між владою та громадськістю:
дієва рада підприємців»

15 липня 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, проведе спеціальний тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців».

Кількість учасників обмежена, для участі у тренінгу обов’язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/niKEr4Lgg7t96xSi8 .

Під час тренінгу будуть розглядатися питання створення та налагодження ефективної діяльності ради підприємців при органах місцевого самоврядування, представлені кращі практики взаємодіє під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих програм дерегуляції, розробки регуляторних актів та проведення М-тесту.

Якщо Ви зацікавлені у створенні дієвої ради підприємців у Вашій громаді, запрошуємо на наш тренінг.

Просимо  Вас поширити цю інформацію серед депутатів, працівників виконавчих органів, підприємців та громадських активістів Вашої громади.

Контакти

  • https://www.facebook.com/NGO.IGE
  •  0667766456
  •  office@ngoige.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.