bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа медіапродакшену онлайн-дебатів (Київ)

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує молодих журналістів та студентів шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 2-денному інтенсиві з виробництва дебатних онлайн-програм в Києві у співпраці з професійною телевізійною командою.

Учасники матимуть змогу разом із фахівцями пройти шлях від теоретичних основ створення дебатної програми до реалізації вмінь на практиці, познайомляться з техніками зйомки й онлайн-трансляції, модерування, підготовки дебатних програм, а також просування проєктів у соціальних мережах.

Дата та місце проведення школи: 17-18 липня 2021 року, м. Київ.

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати.

  • Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.  Усім кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму: https://cutt.ly/4n88tDG, надіслати професійне CV та відео-мотиваційний лист.

Останній день прийому заявок до участі: 7 липня 2021 року, 23:59.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 044 483 03 72, 0953214705, 0687051466 або souspilnistfoundation@gmail.com.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.