bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Старт проєкту для територіальних громад «Гуртуй Волонтеруй» (Запорізька область)

Проєкт “Гуртуй Волонтеруй” реалізується громадською організацією «YES» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Запрошуємо активних представників та представниць з Бердянської, Мелітопольської, Приморської, Якимівської, Кирилівської та Новенської громад Запорізької області подавати свої заявки на участь у проєкті за посиланням  та навчитися разом з нами створювати волонтерські ініціативи. 

Кінцева дата подачі:  30 червня 2021 року (середа).

Команда формується мінімум з 3-х людей, що є жителями громади, тому перевага надаватиметься самоорганізованим групам. У разі, якщо не буде вистачати учасників - організатори можуть на сформувати команду з індивідуальних аплікантів. 

Просимо вас заохочувати свою громаду до участі.

Якщо ви: 

  • Є активним мешканцем своєї громади

  • Шукаєте шляхи покращення проживання у вашій громаді

  • Маєте команду однодумців

  • Мотивовані та готові пройти всі етапи проєкту

  • Зацікавлені перейняти досвід у жителів інших громад області

  • Хочете реалізувати волонтерські ініціативи в своїй громаді та отримати статус «Волонтерська громада – 2021».

Оголошення про результати надійде відібраним учасникам та учасницям на електронні адреси  01 липня 2021 року (четвер). 

Етапи реалізації:

02.07-18.07 - ми завітаємо познайомитись з вашою громадою та проведемо волонтерський майстер-клас 

30.07-01.08 – ви приїдете до нас на волонтерський інтенсив (3 дні, Хаб «Запоріжжя. Платформа спільних дій»)

02.08-30.09 – спільно з вами проводимо волонтерській челендж в громадах

01.10-31.10 – фестивалимо в громаді, яка успішно пройде волонтерський челендж.

Додаткова інформація:yuriyvdovtsov@gmail.com, 098-778-95-28 (Юрій Вдовцов)

Довідково про проєкт: 

Проєкт передбачає роботу з 6-ма територіальними громадами (Бердянською, Мелітопольською, Приморською, Якимівською, Кирилівською та Новенською) щодо залучення мешканців ОТГ до ініціювання власних волонтерських проєктів з метою підвищення рівня згуртованості мешканців громади та їх спроможності вирішувати актуальні проблеми громади. В результаті проєкту 18 відібраних учасників та учасниць з цільових ОТГ пройдуть навчання, отримають навички, що посилить їх спроможність створювати та координувати сталі волонтерські ініціативи та проєкти у свої громадах. В рамках проєкту спільно з активістами 6 цільових ОТГ, а також за участю вразливих категорій, що проживають на території громади буде проведено заходи.

В результаті проєкту учасники та учасниці отримають теоретичні та практичні знання щодо здійснення волонтерської діяльності у своїй громаді, а також навички та досвід реалізації волонтерських проєктів, а також сертифікати. 

Цей  проєкт  реалізується громадською організацією «YES» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

#UNRPP

Контакти

  • Додаткова інформація:yuriyvdovtsov@gmail.com
  • 098-778-95-28 (Юрій Вдовцов)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.