bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на літні ідеятони «Твоя ідея»

Ідеятон – це короткий, інтенсивний формат з елементами мозкового штурму, скетчингупрототипування та інших крутих речей, які надихнуть на нові рішення. Хай ці назви тебе не лякають, бо ти зможеш познайомитись і опанувати ці підходи під час ідеятонуТи працюватимеш у команді з іншими учасниками і використовуватимеш підхід дизайн-мислення для створення рішень, а також змагатимешся за фінансову підтримку.

  • три інтенсивних дні онлайн із повним зануренням у творчі та інновативні техніки 
  • безпечний, вільний і фановий простір для твоїх ідей та потенціалу 
  • нетворкінг та спілкування з молоддю зі всіх куточків України 
  • навчання за методикою дизайн-мислення, розробленою в d.school при Стендфордському університеті 
  • море натхнення, досліджень, інновацій, брейнстормів та прототипування 
  • на ідеятоні команди матимуть змогу поборотися за фінансову та менторську підтримку. Загальний фонд фінансування сягає $50 000 і може бути розділений між кількома ідеями або виділений лише одній переможній мега-ідеї. 

1. Розширення економічних можливостей черезмолодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри  

Швидкий прогрес технологій, а також процеси глобалізації мають значний вплив на світову економіку, і Україна тут не є винятком. Масова діджиталізація, автоматизація процесів, урбанізація та демографічні зміни спонукають молодих людей розвивати і набувати нові м’які, жорсткі та цифрові навички, щоб відповідати сучасному ринку праці. Окрім цього, дуже часто молодим людям бракує обізнаності в профорієнтації, щоб відкрити для себе нові професії і можливості. Ну і куди ж без нашої спільної “болі” – відсутність досвіду. Все це – підгрунтя для учасників у пошуку рішення, які б всіляко сприяли розширенню економічних можливостей для молоді, зробили їх більш підготовленими до сучасного ринку праці, розвивали і підтримували дух інновацій та підприємництва, а також надихали молодь залишатися у свої країні та інвестувати в Україну.  

2. Посилення потенціалу молоді бути рушійною силою українського плюралізму та процесу розбудови поваги до різноманітності 

Для тебе певно не новина, що ми всі дуже різні, але водночас нас об’єднують спільні цінності та прагнення жити в кращому світі. Від заходу до сходу, від півночі до півдня різноманіття нашої країни просто зашкалює. Час використати цю перевагу. 

Як зробити наше суспільство більш толерантним до різноманіття, а також стійким до маніпуляцій, якими часто послуговуються в нашому інформаційному просторі? Як забезпечити рівний доступ всіх-всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності? Разом з командою ти будеш шукати відповідь за допомогою дизайн-мислення.  

Хто може подати заявку?

Молодь 18-35, а саме студенти, ентузіасти, громадські діячі, активні громадяни, представники неурядових організацій, ті, хто починають свій професійних шлях або вже справжні профі, всі-всі-всі молоді люди, які мають сильне бажання робити зміни в країні!  

Дедлайн: 4 липня 2021 року.  Участь в ідеятоні безкоштовна, і тобі необов’язково мати попередній досвід у заданих тематиках.   

Коли ж відбуватимуться ідеятони?  

Розширення економічних можливостей для молоді – 23, 24, 25 липня, 39 липня Pitching Day.  

Посилення плюралізму і поваги до різноманітності – 6,7, 8 серпня, 13 серпня Pitching Day. 

Кожен ідеятон буде проходити в режимі онлайн і триватиме три повні робочі дні + Pitching Day. Участь у повній триденній програмі – обов’язкова.  

Запрошуємо до участі всіх кандидаток та кандидатів, які відповідають вищезазначеним вимогам, незалежно від статі, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мови, інвалідності чи належності до маломобільних груп та ін. 

Більше деталей: http://tvoiaideia.info/ 

Челендж “Твоя ідея” ми організовуємо в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку @USAID Ukraine та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Контакти

  • http://tvoiaideia.info/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.