bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Команда: процеси, мотивація та взаємодія»

Сильна команда - це найважливіша складова успішних проєктів. Про процеси в команді, мотивацію та взаємодію будемо говорити на вебінарі від Pro Bono Club Ukraine та Іллі Філіпова, CEO та співзасновник студії онлайн-освіти EdEra. Долучайтесь 24-го червня о 15:00!

В програмі:

  • Ріст команди

  • Вади команд

  • Пошук людей та онбординг

  • Комунікація в команді

  • Оптимізація і стандартизація процесів

Про спікера: 

Ілля Філіпов - CEO та співзасновник студії онлайн-освіти EdEra; експерт з дистанційної освіти, координатор проєктів ОБСЄ Україна. Понад 6 років займається управлінням командою, вибудовуванням стратегій, консультуванням у сфері дистанційної освіти, комунікаційних кампаній та створенням різноманітних освітніх онлайн-продуктів. Спікер TEDx Kyiv 2018 року, лауреат премії 30 under 30 від KyivPost 2017 року та Forbes 30 under 30 2020 року. Захід проводить платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором Pro Bono Club Ukraine (PBCU) в межах ініціативи ініціативу з обміну досвідом NGO2NGO

Дата: 24-те червня (четвер) 
Час: 15:00 -16:00
Платформа: ZOOM

До участі запрошуємо представників та представниць громадських організацій та соціальних підприємств. Реєструйтесь за посиланням https://probono.org.ua/ngo2ngo2021#rec326042950 

Долучайтесь до події FB https://www.facebook.com/events/490129052219705/ 

Про NGO2NGO

Це серія ком’юніті подій для найактивніших представників третього сектору, де фахівці громадського сектору та соціальних підприємств ділитимуться знаннями та досвідом один з одним. 

У межах ініціативи Ви також можете відвідати інші заходи та отримати консультації від експертів та експерток з громадського сектору. 

Про всі можливості на сторінці ініціативи: https://probono.org.ua/ngo2ngo2021#rec326042950 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.