bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Панельна дискусія: «Як зробити ідею проєкту всеукраїнською?»

Як ідеї соціальних проєктів «злітають» до всеукраїнських масштабів? Що такого особливого роблять організатори? Це секретні прийоми маркетингу або ж влучна ідея, яка резонує в серцях?

Про все це і трошки більше поговоримо на панельній дискусії 23-го червня о 15:00 з представниками та представницями масштабних всеукраїнських проєктів. Своїм досвідом та експертизою поділяться: 

  • Ірина Соловей, стратегиня з розвитку спільнот, президентка громадської організації Garage Gang, співзасновниця платформи соціальних інновацій Велика Ідея, громадська активістка.

  • Богдан Логвиненко, інтерв’юер, громадський діяч, мандрівник, засновник Ukraїner

  • Ганна Юровицька, лідерка команди комунікацій Благодійного Фонду ”Таблеточки”

Захід проводить платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором Pro Bono Club Ukraine (PBCU) в межах ініціативи ініціативу з обміну досвідом NGO2NGO

Дата: 23-тє червня (середа) 
Час: 15:00 -16:30
Платформа: ZOOM

До участі запрошуємо представників та представниць громадських організацій та соціальних підприємств. Реєструйтесь за посиланням https://probono.org.ua/ngo2ngo2021#rec326042950   

Долучайтесь до події FB https://www.facebook.com/events/501418634243418/ 

Про NGO2NGO

Це серія ком’юніті подій для найактивніших представників третього сектору, де фахівці громадського сектору та соціальних підприємств ділитимуться знаннями та досвідом один з одним. 

У межах ініціативи Ви також можете відвідати інші заходи та отримати консультації від експертів та експерток з громадського сектору. Про всі можливості на сторінці ініціативи: https://probono.org.ua/ngo2ngo2021#rec326042950

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.