bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа «Молодь в політиці» від Democracy Reporting International (Одеса)
07.06.2021

Democracy Reporting International /Офіс зі сприяння демократії (DRI)в співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» запрошує молодих активістів/ок та лідерів/ок до участі в Школі «Молодь в політиці», яка відбудеться 5-11 липня 2021 року у місті Одеса.  

Завдання Школи – ознайомити молодих активістів/ок та лідерів/ок з інструментами участі у демократичних процесах на місцевому рівні. Очікується, що учасники шкіл, озброєні знаннями та універсальними інструментами моніторингу/впливу на владу, стануть суб’єктами змін та частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Курс включатиме лекції, інтерактивні дискусії та практичні завдання від найкращих тренерів у таких сферах: влаштування політичної системи в Україні, права людини в політиці, можливості децентралізації для громад, інструменти комунікації та захисту інтересів місцевої громади, практичні інструменти демократії, проєктний менеджмент, боротьба з дезінформацією тощо.   

Після проходження навчання учасники: 

  • розумітимуться на функціях та компетенціях органів влади та знатимуть як впливати на рішення, що приймаються на місцевому і національному рівнях; 

  • володітимуть компетенціями/навичками/інструментами активної громадської участі та розвитку локальної демократії; 

  • вмітимуть на практиці застосовувати отримані знання з моніторингу реформ, комунікації та адвокації; 

  • знатимуть як розробляти та реалізовувати власні проєкти. 

По завершенню Школи учасники матимуть можливість отримати фінансову підтримку DRI та експертний супровід для впровадження власних проєктів/ініціатив.

Участь в Школі БЕЗКОШТОВНА!   

Ми очікуємо учасників:  

  • віком від 18 до 35 років, які хочуть вдосконалити свої знання та навички з практичної демократії, а також навчитися розробляти та успішно реалізовувати власні політичні проєкти та ініціативи; 

  • які після проходження Школи готові впроваджувати отримані знання та навички; 

Для подання заявки необхідно ДО 20 ЧЕРВНЯ заповнити АНКЕТУ за цим посиланням  – https://forms.gle/3AYjKHmAqwSmE1Tp9

За додатковою інформацією звертайтесь: 

Роман Коваль, програмний менеджер DRI-Ukraine

[email protected]

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) – це незалежна, міжнародна, неприбуткова організація з головним офісом у Берліні, Німеччина, яка з 2014 р. здійснює моніторинг політичних реформ та підтримку розвитку громадянського суспільства в Україні. 

Website: beta.democracy-reporting.org/en/office/global  

Email: [email protected]  

F: facebook.com/DemocracyR.Ukraine/  Twitter: @DemocracyR 

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.