bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-семінар «Образ «Іншого. Виховання цінностей толерантності на уроках історії».

Оголошується набір учасників та учасниць на участь у онлайн-семінарі «Образ «Іншого. Виховання цінностей толерантності на уроках історії».

Ми радо запрошуємо до участі:

– вчителів/вчительок історії;

– студентів/студенток історичних спеціальностей, що планують будувати кар’єру чителя/вчительки чи тренера/тренерки в царині історії;

– викладачів/викладачок історії, зацікавлених проблематикою виховання толерантності.

Щоб взяти участь у семінарі заповніть будь ласка форму за покликанням: https://cutt.ly/vvVqqow

Семінар відбуватиметься із використанням платформи Zoom. Ви можете записатися на одну зі зручних для вас дат семінару.

Дати проведення семінарів:

25 травня;

24 червня.

На електроні адреси відібраних учасників/учасниць надійдуть запрошення на подію. Поспішайте, кількість місць обмежена.

Під час семінару мипрезентуємо результати антидискримінаційного моніторингу шкільних підручників з історії.  За результатами моніторингу ми виявили такі різновиди дискримінації:

– гендерна дискримінація;

– ейблізм;

– ейджизм та адультизм (вікові параметри дискримінації);

– етноцентризм;

– релігійна дискримінація;

– дискримінаційні особливості ментального картографування.

Ми також детальніше зупинимося на тому, що таке дискримінація та якими бувають її різновиди.

Також ви дізнаєтеся про те, як під час уроків з історії:

– формувати критичне мислення;

– виховувати цінності толерантності;

– послуговуватися принципами багатоперспективності, транскультурності, інклюзивності, різноманіття тощо. 

Спікери семінару

Петро Долганов – історик, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, член ГО «Центр суспільних дій «CiVitas», редактор рубрики «Подолання минулого» на сайті Міжнародного інтелектуального часопису «Україна Модерна». У 2010 р. захистив дисертацію за темою «Український економічний націоналізм на західноукраїнських землях: 1919–1939 рр.». Автор  монографії «Свій до свого по своє: соціально-економічний вимір націєтворчих стратегій українців у міжвоєнній Польщі» та співавтор книги «Місто пам’яті – місто забуття: палімпсести меморіального ландшафту Рівного». Організатор тренінгів, літніх шкіл, круглих столів, прес-конференцій та академічних конференцій на історичну і політичну тематику. Автор академічних та науково-популярних текстів з історії та політики пам’яті. Наукові інтереси: теорія і практика націоналізму, політика пам’яті, історія Голокосту, економічні чинники поведінки місцевого населення під час Голокосту на теренах Західної України.

В’ячеслав Долід – історик, кандидат історичних наук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, експерт ГО «Центр суспільних дій «CiVitas». У 2010 р. захистив дисертацію на тему «Трансваальська криза в оцінці британського політикуму та суспільства (1895–1896 рр.)».  Організатор тренінгів, літніх шкіл, круглих столів, прес-конференцій та академічних конференцій на історичну і освітню тематику. Автор академічних та науково-популярних текстів з менеджменту освіти, історії та методики викладання історії. Наукові інтереси: формування навичок майбутнього, освіта впродовж життя, світова історія та макро-історичні процеси.

 

Обкладинка книги "Образ Іншого / Іншої"

 

Контакти

  • Контактні особи: Петро Долганов: тел.: (097) 481 36 81; e-mail: petro.dolhanov@gmail.com В’ячеслав Долід: (098) 517 10 80; e-mail: v.v.dolid@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.