bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Кому і для чого варто пройти курс з комплаєнсу?

З метою формування прозорого бізнес-середовища і поширення у суспільстві знань та навичок у роботі з відкритими даними YouControl запустив унікальний безкоштовний освітній проєкт – курс “Комплаєнс”. Навчальна програма вчить знаходити надійних бізнес-партнерів, уникати  економічних ризиків і використовувати можливості відкритих джерел даних на повну. 

Курс буде цікавим комплаєнс-менеджерам, юристам, аудиторам, бухгалтерам, керівникам компаній, менеджерам ЗЕД, кадровим спеціалістам, закупівельникам для  формування базового уявлення про комплаєнс. Програмою вже встигли скористатися майже 8 тисячспеціалістів та студентів вишів.

З чого складається курс?

Кожного тижня курс поповнюється новими уроками. На сьогодні “Комплаєнс” складається з 26 унікальних уроків в текстовій формі. Також деякі уроки підтримують відеоформат і проходять у вигляді інтерактивної навчальної гри: формат запитання-відповідь.

Наразі програма курсу допомагає дізнатися про: 

  • санкційний комплаєнс;
  • комплаєнс в галузі захисту персональних даних;
  • фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю;
  • комплаєнс в закупівлях;
  • юридичний комплаєнс;
  • антикорупційний комплаєнс;
  • комплаєнс іноземних контрагентів;
  • комплаєнс персоналу тощо.

Уроки курсу підготували вже порядка 20 експертів: українські та міжнародні спеціалісти з різних компаній та установ, коплаєнс-офіцери, керівники профільних напрямків. Програма складається з теоретичного та практичного модуля. Уроки від іноземних спеціалістів винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань та проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання по темі уроку.

 

 

Як пройти курс?

 

Для проходження курсу варто зареєструватись. Користувач системи може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна “подорожувати” від уроку до уроку, орієнтуючись на власну мапу потреб і побажань. А функція реєстрації в системі дає можливість проходити тести та вчасно дізнатися про появу нового уроку: на мейл користувача приходить сповіщення про появу нового заняття.  

 

Довідка: що таке комплаєнс? 

Комплаєнс(англ. compliance) - це відповідність певним законам, вимогам або нормам. Під поняттям розуміють дотримання належних стандартів поведінки на ринку, справедливе ставлення до клієнтів, управління конфліктами інтересів та дотримання законодавства у сфері господарської діяльності.

 

До сфери комплаєнса відноситься:

- протидія легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;

- розробка документів і процедур, що забезпечують відповідність діяльності компанії з чинним законодавством;

- захист інформаційних потоків, протидія шахрайству і корупції, встановлення етичних норм поведінки співробітників тощо.

Контакти

  • тел. 0 800 309 077 (дзвінок безкоштовний)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.