bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчання на курсі «Бухгалтерський облік неприбуткової організації»

Питання ведення повного та правильного бухгалтерського обліку є дуже важливими та подекуди складними у здійсненні діяльності будь-якої неприбуткової організації.

Серед освітніх програм Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший», яка працює в Мелітополі вже третій рік, є декілька курсів з підвищення професійного рівня працівників сфери обліку. Однією з таких, яка може бути дуже корисною для колег з партнерських громадських об’єднань, є нова програма «Бухгалтерський облік неприбуткової організації» від нашої професійної тренерки Дар’ї Трачової, яка має великий практичний досвід в цій сфері.

Якщо у вас є знайомий бухгалтер або фінансовий менеджер неприбуткової організації – зробіть йому послугу – розкажіть про можливість отримати унікальні практичні знання! Заняття відбуватимуться в онлайн-режимі на платформі Zoom, тож запрошуємо приєднатися колег з інших міст.

Зареєструватися на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації” можна за посиланням: https://cutt.ly/buh-neprib

Під час занять на курсі буде розглянуто:
✔ основні законодавчі норми, що регулюють діяльність неприбуткової організації
✔ особливості облікової політики неприбуткової організації і національні стандарти бухгалтерського обліку
✔ складові фінансової звітності неприбуткових організацій
✔ податковий облік неприбуткової організації.
Загальна тривалість програми 20 годин.

Контакти

  • cod.pershyi@gmail.com
  • +38 096 195 45 34
  •  http://pershyi.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.