bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та креативних індустрій Європи.

Під час 2-годинних нетворкінгів кожен учасник зможе зустрітися з потенційними партнерами для своїх проєктів, представити свою ідею іноземним колегам, обмінятися досвідом та викликами у ці невизначені часи. 

  • Перша подія — Міжнародний нетворкінг: мистецтво у заміських місцевостях — відбудеться 20 квітня 2021 о 16:00 у Zoom. 

Цільова аудиторія події: невеликі організації із сектору ККІ, які розташовані у заміських місцевостях (в невеликих містах, селах) і хочуть знайти партнерів для створення проєкту в таких місцевостях.

Для того, щоб взяти участь у даному нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 12 квітня 2021 за посиланням.

Зверніть увагу, що кількість місць для участі у нетворкінгу обмежена. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 16 квітня 2021.

  • Друга подія — Міжнародний нетворкінг: імплементація Європейського Зеленого Курсу у мистецьких проєктах — відбудеться 06 травня 2021 о 16:00 у Zoom. 

Цільова аудиторія події: організації із сектору ККІ, що мають орієнтовані на тему навколишнього середовища проєкти або ідеї та хочуть знайти партнерів для співпраці на міжнародному рівні та зацікавлені в Європейському Зеленому Курсі.

Для того, щоб взяти участь у даному нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 26 квітня 2021 за посиланням.

Зверніть увагу, що кількість місць для участі у нетворкінгу обмежена. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 03 травня 2021.

Кожен нетворкінг буде присвячений певній темі, тому просимо подавати заявку на участь у нетворкінгах лише в тому випадку, якщо у вас вже є або ви шукаєте проєкт безпосередньо у цих галузях. 

Щоб представити територіальне різноманіття заходу, до участі у нетворкінгах буде відібрано лише 10 учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні. Очікується, що учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідної теми.

Обидва нетворкінги проводяться англійською мовою, переклад не забезпечується. Події є безкоштовними та відкритими для всіх представників культурних та креативних індустрій, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів.

Контакти

  • creativeeurope.in.ua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.