bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Портали відкритих даних. Семінар для журналістів

31 березня о 15.00 Вокс Україна, ДУ “Відкриті публічні фінанси” та Є-дата запрошує на семінар “Портали відкритих даних публічних фінансів”.
Якщо ви хочете краще розібратися, як користуватись порталами відкритих даних, які є аналітичні та статистичні інструменти для моніторингу діяльності місцевої влади, та застосувати це в своїй роботі, тоді ця подія для вас!
Ми розглянемо можливості офіційних порталів відкритих даних у сфері публічних фінансів Є-data, зокрема:
- Spending.gov.ua – найбільша база даних у сфері публічних фінансів про витрачання державою коштів платників податків.
- Openbudget.gov.ua – відкрита база знань про бюджет. Тут ви знайдете все про державні та місцеві бюджети, зможете скористатися інструментом для аналізу бюджетних показників
- Proifi.gov.ua – унікальний портал реєстрів проєктів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій.
Поговоримо про те, як і де шукати інформацію та на які питання можна знайти відповіді на порталах Є-data. На конкретних прикладах навчимося використовувати можливості порталів. А також проаналізуємо, чи звітують розпорядники та одержувачі бюджетних коштів на єдиному вебпорталі використання публічних коштів.
З вами працюватимуть найкращі експерти платформ:
Олександра Бетлій, експертка у сфері публічних фінансів
Ігор Пліса, менеджер порталів Є-data ДУ «Відкриті публічні фінанси».
Портал відкритих даних у сфері публічних фінансів Є-data належать Міністерству фінансів. Адміністрування, супровід та розробку здійснює команда Державної установи «Відкриті публічні фінанси».
Тривалість події: 2 год, трансляція в Zoom.
Для участі просимо до 30.03 зареєструватися за
посиланням:
https://forms.gle/Bj1jDAsRJVsLknvA7
До зустрічі і читайте Вокс Україна, впливайте аналітикою! 

Контакти

  • 0501317873
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.