Приєднуйтесь до вебінару: «Як місцевому журналісту не стати джерелом фейків та дезінформації».
Коли: 30 березня (вівторок), початок о 10:30.
Сучасний світ - світ інформаційних технологій, що оточують нас кожен день у великій кількості. Та інформаційна «атака» не є дуже критичною, бо так чи інакше, це допомагає бути в курсі актуальних новин та адаптуватись до змін навколишнього середовища.
Але нерідко новини можуть бути предметом маніпуляцій, дезінформаціі та фейкових кейсів, що часто використовують журналісти або політики перед виборами, наприклад.
Саме тому ми запрошуємо експертів, що розкажуть нам:
- Як не стати інструментом поширення дезінформації та фейків?
- Як працювати із статистикою, фактами, експертами?
- Що робити із даними та інформацією?
Ці теми розкриє Євген Попов - керівник Південноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження», співзасновник сервісу iVote (iVote.com.ua) і додатку Politscanner.app.
А вже у другій частині Олександр Замковой - аналітик проекту Infocrime, фактчекер освітньої школи United 4 news розповість про окремі фейкові кейси, що були розкриті в рамках проекту Інфокрайм.
Також розглянемо дезінформацію, як явище і чому Україна унікальна в цьому плані. Торкнемося тем соціальних мереж і як навчитися розпізнавати фейки в них.
Модератор вебінару- Мері Нацваладзе, координаторка проекту ІПІ.
Організатор - Інститут Політичної Інформації – ІПІ за підтримки Медійна Програма, Internews
Слідкуйте за анонсами та дізнавайтесь про можливості \ навчання \ стажування \ конкурси \ конференції для журналістів, представників медіа та всіх хто працює з інформацією у Telegram -
https://t.me/media_pul
Коментарі