bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо на вебінар «Історія розвитку прав людини у світі», 29 березня

Запрошуємо на вебінар «Історія розвитку прав людини у світі», який відбудеться 29 березня 2021 року о 15:00 (GMT + 2) (15:00 - за київським часом, 17:00 - за тбіліським часом). Цей вебінар відкриє серію онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу - англійська. Тривалість - 90 хвилин.

До участі запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ині, ЗМІ та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.

Під час вебінару будуть обговорені теоретичні та практичні аспекти міжнародної системи захисту прав людини, включаючи історію системи та її сучасну кризу, а також шляхи її подолання.

Спікерка вебінару - Саша Делеменчук, радниця з питань розвитку Центру участі та розвитку (Грузія), тренерка, експертка з питань адвокації та безпеки, членкиня правління ГО «Вектор прав людини» (Україна).

Модератор вебінару - Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини» (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Учасники/ці вебінару матимуть можливість:

- ставити запитання, розмовляти зі спікеркою під час вебінару;

- отримати електронний сертифікат про участь у вебінарі;

- взяти участь у конкурсі міні-досліджень на тему представництва прав людини у вашому населеному пункті та отримати фінансову підтримку для реалізації ініціатив.

Будь ласка, зареєструйтесь для участі у вебінарі до 28 березня за посиланням: https://forms.gle/MFSHFVKrbMFvdESK9 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.

Чекаємо вас на вебінарі!

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фондації будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контакти

  • trialinsimplewords@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.