bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір у Школу «Молодь в політиці»
02.03.2021

Democracy Reporting International /Офіс зі сприяння демократії (DRI) в співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» запрошує молодих активістів/ок та лідерів/ок до участі в Школі «Молодь в політиці», яка відбудеться онлайн 15-30 березня 2021 року.

Завдання Школи – ознайомити молодих активістів/ок та лідерів/ок з південно-східної України з інструментами участі у демократичних процесах на місцевому рівні. Очікується, що учасники шкіл, озброєні знаннями та універсальними інструментами моніторингу/впливу на владу, стануть суб’єктами змін та частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Курс включатиме лекції, інтерактивні дискусії та практичні завдання від найкращих тренерів у таких сферах: влаштування політичної системи в Україні, права людини в політиці, можливості децентралізації для громад, інструменти комунікації та захисту інтересів місцевої громади, практичні інструменти демократії, проєктний менеджмент, боротьба з дезінформацією тощо.

Ми вважаємо, що настав час розкрити кілька деталей Школи та познайомити Вас з нашими першими спікерами.

 • Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти, розповість про головні виклики для демократії у сучасному світі, а також познайомить учасників Школи з реформою децентралізації та основами міжмуніципального співробітництва.
 • Олександра Матвійчук, правозахисниця та Голова правління Центру Громадянських Свобод, розповість про інструментальну цінність дискурсу з прав людини та права людини в політиці. Також Олександра навчить учасників Школи розробляти та ефективно втілювати адвокаційні кампанії.
 • Максим Скубенко, лідер проекту VoxCheck в Україні, допоможе учасникам навчитися розпізнвати фейки та маніпуляції в заявах політиків та ЗМІ.

Після проходження навчання учасники:

 • розумітимуться на функціях та компетенціях органів влади та знатимуть як впливати на рішення, що приймаються на місцевому і національному рівнях;
 • володітимуть компетенціями/навичками/інструментами активної громадської участі та розвитку локальної демократії;
 • вмітимуть на практиці застосовувати отриманні знання з моніторингу реформ, комунікації та адвокації;
 • знатимуть як розробляти та реалізовувати власні проєкти.

По завершенню Школи учасники матимуть можливість отримати фінансову підтримку DRI та експертний супровід для впровадження власних проєктів/ініціатив.

Участь в Школі БЕЗКОШТОВНА!

Ми очікуємо учасників: 

 • віком від 18 до 35 років, які хочуть вдосконалити свої знання та навички з практичної демократії, а також навчитися розробляти та успішно реалізовувати власні політичні проєкти та ініціативи;
 • які після проходження Школи готові впроваджувати отримані знання та навички;
 • які братимуть повноцінну участь у всіх заходах Школи (очікуване залучення – до 3 годин на день в будні);
 • пріоритет надаватиметься кандидатам з південно-східних регіонів України.

Про часові слоти проведення тренінгів відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

Для подання заявки необхідно ДО 5 БЕРЕЗНЯ заповнити АНКЕТУ за цим посиланням  – https://bit.ly/2ZhWaaD.

Тривалість Школи - 15-30 березня 2021 року. 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Юлія Квітка, координаторка школи DRI в Україні,

[email protected]

Юлія Красiльникова, координаторка освітнього напрямку, Благодійний фонд «Восток-SOS»  [email protected].

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI– це незалежна, міжнародна, неприбуткова організація з головним офісом у Берліні, Німеччина, яка з 2014 р. здійснює моніторинг політичних реформ та підтримку розвитку громадянського суспільства в Україні.

Website: democracy-reporting.org  Email: [email protected]

F: facebook.com/DemocracyR.Ukraine/  Twitter: @DemocracyR

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.