bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Взаємодія влади та громади: адвокація та використання інструментів локальної демократії»

Для участі у тренінгу запрошуємо жителів громад, представників і представниць громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації Київської області та міста Київ. На тренінгу експерти та експертки ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України» у партнерстві з ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» навчатимуть:

- секретам адвокації;

- як ефективно комунікувати з владою;

- як використовувати інструменти локальної демократії;

- як розвивати свою громаду, беручи активну участь у її житті.

Під час навчання та після нього учасники та учасниці будуть мати можливість звернутися за консультацією та отримати експертну підтримку. Тренінг проходитиме в онлайн-форматі на платформі Zoom. Ви можете вибрати зручну для себе дату:

- 01-02 березня 2021 року з 10:00 – 13:30

- 03 – 04 березня 2021 року з 10:00 – 13:30

- 10 – 11 березня 2021 року з 10:00 – 13:30

Для участі потрібно зареєструватися, заповнивши анкету до 25 лютого 2021 року включно. Посилання на тренінг буде надіслано відібраним учасникам і учасницям на адресу електронної пошти вказаної в анкеті. За додатковою інформацією просимо писати на електронну пошту grupa.vplyvu@gmail.com

Заходи реалізуються в рамках проєкту “Підвищення рівня обізнаності громадян щодо інструментів локальної демократії” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Анкета для реєстрації - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebLjpjXHiDaHZzbwx4bm3GBv9D3hHQpBmmGlyfR_0JTu_WlA/viewform

Контакти

  • grupa.vplyvu@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.