bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

15-денне стажування у Києві для журналістів «Хаб медіа мобільності»

Фундація Суспільність спільно з ГО “Інтерньюз-Україна” та за сприяння інтернет-видання “Детектор медіа” запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-денному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа.

Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста. 

Дата та місце проведення школи: з 14 по 28 квітня 2021 року, місто Київ.

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників з регіонів проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних, засадах. Усім кандидатам необхідно буде заповнити аплікаційну форму: https://forms.gle/TjR5nN4P9QXn8M9h6, надіслати професійне CV та коротке відео на тему «Гармати дезінформації» (до 1 хв).

Останній день прийому заявок до участі: 28 лютого 2021 року, 23:59.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 095 321 47 05, 044 483 03 72 або
[email protected]

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.