bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма підтримки журналістів «12 місяців стійкості»

Фундація Суспільність” у співпраці з ГО “Відкритий простір” запрошує журналістів та студентів факультету журналістики взяти участь у програмі “12 місяців стійкості”.

Тривалість програми - три місяці. З березня по травень події відбуватимуться онлайн на платформі Zoom. 

Фінальна офлайн подія запланована на червень - ретрит-захід та презентація успішних кейсів у Карпатах для тих, хто пройшов навчання і створив групу підтримки.

Обов’язкова реєстрація до 22:00 28 лютого. Зареєструватися: https://cutt.ly/BkyJ9YG.

Організатори покривають витрати на участь у програмі. 

Обов’язкова умова участі - апробація на практиці отриманих рекомендацій із запуску груп взаємодопомоги “рівний рівному”. 

Група “рівний рівному” - це група фахівців одного рівня (учасники є рівними за посадою і виконуваною роботою), які регулярно зустрічаються раз або двічі у місяць, щоб обговорити та проаналізувати професійні ситуації, поділитись знаннями або обмінятись досвідом.

Практикуючі журналісти зможуть створити чи долучитись до групи рівних журналістів, студенти факультету журналістики - до групи студентів, щоб здобуті навички в організації та веденні групи взаємодопомоги згодом перенести й у професійну спільноту.

Група рівний рівному дає можливість:

·         поліпшити якість журналістської роботи;

·         отримати підтримку від тих, хто дійсно розуміє ваші умови роботи та виклики;

·         обміну досвідом та спільного пошуку рішень;

·         зміцнити психічне благополуччя;

·         профілактики професійного вигорання.

Ключовим фактором успіху таких груп є наявність підготовлених ініціаторів-модераторів, які організовують і проводять групові зустрічі для реалізації різного роду ініціатив з підтримки колег чи обговорення робочих питань. Ми шукаємо та запрошуємо на програму тих, хто відчуває в собі готовність бути таким “провідником”. 

Програма навчання включає серію онлайн зустрічей з експертами та відомими журналістами, тривалістю до 2 годин, де розкриватимуть наступні теми: 

·         особливості груп рівних, принципи та техніки фасилітації (зокрема й онлайн);

·         як справлятися з кібербулінгом та інші журналістські виклики;

·         як налагоджувати зв’язок та вирішувати незручні питання;

·         перша психологічна допомога рівний рівному.

Впродовж навчання наскрізною є тема розвитку життєстійкості та конкретні практики керування тривогою.

Особливістю програми стане персональна взаємодія з учасниками, яка супроводжуватиметься цікавими челенджами та експериментами. Менторський супровід надаватиметься через телеграм-канал та персональну підтримку 24/7. 

Програма здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.