bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на навчальну програму «Жіночий шлях єврейського лідерства»

Оголошуємо набір на навчальну програму «Жіночий шлях єврейського лідерства»!

Ви зможете опанувати:

  • Специфіку реалізації соціальних проєктів в нових реаліях: інструменти онлайн-роботи, тайм менеджмент, командна робота та делегування, планування.
  • Основи SMM та PR: створення візуального та текстового контенту, піар заходів, публічні виступи, просування проєктів у соц.мережах.
  • Жіночий активізм та лідерство.

А також отримаєте багато іншої корисної інформації, інструментів і навичок!

Тривалість програми: 9 місяців. Навчання буде складатися з 4 обов’язкових модулів та 1 факультативного модуля.

Хто може взяти участь: молоді жінки та дівчата у віці від 25 до 40 років. Активні членкині чи волонтерки громадських організацій. В рамках проєкту будуть також реалізовуватися відкриті заходи, у яких зможуть взяти участь всі охочі. Заповніть форму для того, щоб ми могли вас сповістити про ці заходи.

Дедлайн для реєстрації: 10 лютого 2021. Якщо ви успішно пройдете конкурсний відбір, та станете однією із 24 наших учасниць, ми повідомимо про це до 19 лютого.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/39kyubD

Детальніша інформація за посиланням: https://www.projectkesher.org.ua/announcements/nabir-na-navchal-nu-prohramu-zhinochyy-shliakh-ievreys-koho-liderstva/

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.