bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір учасників на освітню програму від «МрійДій»

Платформа підприємців «МрійДій» (https://mriydiy.com.ua) з партнерами презентує регіональний проєкт «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19».

Мета проєкту: Сприяння розвитку політики соціально-відповідального бізнесу серед молодих бізнесменів Миколаївської області, впроваджуючи освітні і соціальні заходи, які покликані на протидію пандемії.

Проєкт передбачає 3 етапи, реалізація яких сприятиме розвитку політики соціально-відповідального бізнесу серед молодих бізнесменів Миколаївської області.

На першому етапі реалізації проєкту 20 молодих представників соціально-відповідального бізнесу пройдуть 90 годинну освітню програму з 5 тематичних модулів: соціальне підприємництво, проєктний менеджмент, PR, HR і цілі сталого розвитку в підприємництві.

Другий етап передбачає конкурс грантів серед випускників освітньої програми. У рамках конкурсу 10 представників соціально-відповідального бізнесу у партнерстві з громадськими організаціями Миколаївської області зможуть реалізувати 10 проєктів на загальну суму 1 млн.грн.

Третій етап проєкту передбачає проведення конкурсу серед молодих бізнесменів Миколаївської області “Кращі практики молодіжного соціально-відповідального бізнесу на Миколаївщині під час пандемії”. Найкращі практики будуть відзначені цінними призами під час “І Форум Молодіжного соціально-відповідального Бізнесу”.

Дедлайн – 31 січня 2021 року.

Як подати заявку?

Заповнити форму на онлайн-платформі, описавши ідею вашого проєкту за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrrIZTs9J0usKbj37Q039CymVEEWf2BCTKG3sVlCl7r0hAWg/viewform?gxids=7628.   

Ініціатива реалізовується у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку»,
у партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управлінням молоді та спорту Миколаївської ОДА, Громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива», Громадською організацією «МІФАРТ» і 19 бізнес-представництвами Миколаївщини.

Детальну інформацію, Ви можете отримати у керівника проєкту, Віктора Сікаленка: viktor.sikalenko@mriydiy.com.ua.

Контакти

  • Детальну інформацію
  • Ви можете отримати у керівника проєкту Віктора Сікаленка: viktor.sikalenko@mriydiy.com.ua.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.