bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на триденний тренінг «Цифрова молодіжна робота як антикризовий засіб»

Новий рік — нові можливості! Устигніть подати заявку! Друзі, ми запускаємо другу триденну серію онлайн-тренінгів у рамках проєкту “Цифрова молодіжна робота як антикризовий засіб”. І сьогодні оголошуємо новий набір.
 
Для кого ця можливість:
- для молодіжних працівників/ць;
- представників організацій, що працюють з молоддю (НУО, молодіжні центри, молодіжні відділи, молодіжні клуби, центри, молодіжні резиденції) із Сумської, Луганської та Донецької областей.
 
Теми наступних тренінгів:
- Інтернет-участь молоді (online participation) — тренер Андрій Донець, тренер Молодіжного департаменту Ради Європи;
- Цифрова молодіжна робота (етика та методи) — тренер Андрій Донець, тренер Молодіжного департаменту Ради Європи;
- Дистанційний менеджмент волонтерів. Розробка ініціатив — тренерка Ірина Новак, ГО “Центр євроініціатив”.
 
Що отримають учасники?
- навчання на онлайн тренінгах з підвищення цифорової спроможності у роботі з молоддю, які проведуть експерти з усієї України;
- консультаційну та менторську підтримку;
- обладнання для проведення своїх онлайн заходів;
навчальні матеріали та поради.
 
Дати: 26 — 28 січня. З 16:00 до 19:00.
Дедлайн подачі заявки: 24 січня
 
Подати заявку: https://forms.gle/uJepgvsGs3XE788t6
 

Наступні етапи проєкту: 

До квітня ми з партнерами проводитимемо консультації для місцевих організацій-учасників проєкту стосовно просування свободи використання Інтернет та використання безпечних засобів спілкування в Інтернеті для НУО та молодіжних працівників. А також надамо менторську підтримку з організації подальших заходів в Інтернеті.

Із лютого до травня учасники тренінгів мають організувати онлайн-ініціативи в своїх областях для місцевих молодіжних робітників і молодіжних організацій (про інструменті цифрової молодіжної роботи) або для місцевих молодих людей (з використанням різних цифрових інструментів та підхід участі). Заходи будуть організовані на платформі Zoom проєкту, яка координуватиметься партнерською організацією в кожному регіоні. Організації учасники також отримають обладнання для своїх організацій для проведення заходів (wifi-роутрети та гарнітури).

Фінальним етапом проєкту буде створення посібника для молодіжних НУО з рекомендаціями щодо організації роботи в Інтернеті в період кризи. Посібник включатиме результати досліджень і матеріали з веб-семінарів.

Проєкт “Цифрова молодіжна робота як антикризовий засіб” співфінансується Європейським Союзом. Його реалізує Center for Euroinitiatives у партнерстві Фундація “Простір” (Сєвєродонецьк) і Культурно-освітня платформа “Сенс” (Маріуполь) за підтримки Чорноморський фонд регіонального співробітництва німецького фонду Маршалла (BST).

Контакти

  • https://www.facebook.com/ceisumy/?ref=page_internal
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.