bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Freedom House оголошує набір на ІIІ навчальну програму для союзників ЛГБТ+ з усієї України

Програма «Союзники: Школа солідарності з ЛГБТ+» спрямована на підтримку та розвиток союзників ЛГБТ+ людей у русі за права людини в Україні. Навчання передбачає знайомство з основами захисту прав людини та історією ЛГБТ+ руху в країні, кращими прикладами підтримки прав ЛГБТ+ з боку союзників, протидії злочинам на ґрунті ненависті, а також посилення комунікаційних та адвокаційних навичок і знань для розвитку власної ініціативи. Кількість навчальних місць обмежена.

Кінцевий термін - 1 лютого 2021 року.

До участі запрошуються учасники з усієї України, які прагнуть стати досвідченим та успішним союзниками на захист прав ЛГБТ+ людей, зокрема, підприємці, викладачі, лікарі, журналісти, програмісти, ветерани, юристи, вчителі, молоді політики та громадські активісти. Freedom House гарантує нерозголошення персональних даних заявників та учасників програми.

Навчання триватиме орієнтовно протягом восьми місяців 2021 року та буде розбите на три практичні модулі тривалістю три дні кожен (9 днів загалом). У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 та карантинними обмеженнями, навчання частково може проходити у віддаленому форматі. Перший модуль навчання заплановано на березень-квітень 2021 року. Програма передбачає серію лекцій, дискусій, презентацій та ряд практичних вправ та завдань для глибшого засвоєння основ захисту прав людини та навичок успішної комунікації про та розробки ініціатив для захисту прав ЛГБТ+ людей в Україні. Після кожного окремого модуля учасники отримуватимуть домашні завдання, а також додаткові рекомендації фільмів та посібників про права людини, історію світового ЛГБТ+ руху та приклади успішних ініціатив союзників. Freedom House також надаватиме індивідуальні консультації кожному та кожній з учасників програми протягом усього навчання.

Після закінчення навчання у програмі кожен учасник та учасниця отримають сертифікати від міжнародної правозахисної організації Freedom House. Детальну програму, інформацію про тренерів та тренерок Школи, місце та дати проведення навчальних модулів протягом року ми повідомимо безпосередньо відібраним учасникам.

Для участі у відборі потрібно заповнити онлайн форму, в якій обов’язково вказати контакти 2 рекомендодавців (анкети без вказаних рекомендодавців розглядатися не будуть).

Заповнити заявку на участь у програмі можна до 1 лютого 2021 року. Freedom House бере на себе оплату навчання, проїзду, проживання та харчування учасників, за умови повної участі у програмі та відвідування не менше 80% занять Школи.

 

Контакти

  • ukraine@freedomhouse.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.