bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір учасників на проєкт «Музикант як волонтер»

ГО «Донбас.Інтеграція»  оголошує перший набір на програму «Музикант як волонтер». Цей проект для тих, хто хоче допомагати іншим за допомогою північно-індійської класичної музики.

Учасники дізнаються, що таке індійська музична терапія (рага терапія); як будується робота музиканта-волонтера; чому інтерактивні музичні заняття впливають глибше, ніж просто концерт; як вибирати репертуар і інструменти; як починати і завершувати відносини з благоотримувачів; як піклуватися про безпеку на заняттях і не боятися помилок, проїдуть курси північно-індійської музики у талановитого музиканта.

Програма включає:

  • Ознайомчий курс по музичної терапії та  північно-індійської класичної музики (грудень 2020 року)
  • Серія навчальних модулів онлайн (січень-грудень 2021 р.)
  • Серія виїзних модулів (червень-грудень 2021 р.)

Заняття всіх рівнів на індійських класичних музичних інструментах і західних музичних інструментах (сітар, сарод, бансурі, віолончель, скрипка, гітара та інші струнні, а також духові інструменти) і вокал.

Курс веде талановитий сародіст Атіш Мукхопадхьяй з Калькутти, який належить до традиційної школі Майхар Сенья гхарана. Школа славиться такими виконавцями, як Баба Аллауддін Кхан, Алі Акбар Кхан, Никхил Банерджі, Раві Шанкар.

<iframe width=”914” height=”514” src=”https://www.youtube.com/embed/p44H1fLbNso” frameborder=”0” allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Вимоги до учасників:

  • бажання допомагати іншим;
  • інтерес та здібності до музики;
  • знання англійської мови (додаткова умова, що вітається).

Реєстрація триває до 16 грудня 23:59 за посиланням https://forms.gle/AgyaRiAAkwcz7dpTA
Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у програмі.

Контакти

  • ГО “Донбас.Інтеграція” 066 438 97 55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.